Skocz do zawartości

Umowa zlecenie - wynagrodzenie

wynagrodzenie zlecenie umowa o pracę zbieg ubezpieczeń

wróć do serwisu Kadry 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Ela

Guest_Ela
  • Goście

Napisano 13 październik 2019 - 21:18

Witam,

pracuję na umowę o pracę na pełen etat, chcę sobie dorobić u innego pracodawcy na umowę zlecenie. Skończyłam też 26 rok życia.

Otrzymałam na umowie zlecenia stawkę 20 zł brutto na godzinę, a umawiałam się na 17 zł netto.

Wiem, że będę musiała odprowadzić składkę na ubezpieczenie zdrowotne, przez co nie wyjdzie mi 17 zł netto. 

Czy pracodawca powinien skorygować stawkę na umowie? Dlaczego brutto jest tak mało?

Proszę o radę.

#2 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 14 październik 2019 - 06:03

Witam,

pracuję na umowę o pracę na pełen etat, chcę sobie dorobić u innego pracodawcy na umowę zlecenie. Skończyłam też 26 rok życia.

Otrzymałam na umowie zlecenia stawkę 20 zł brutto na godzinę, a umawiałam się na 17 zł netto.

Wiem, że będę musiała odprowadzić składkę na ubezpieczenie zdrowotne, przez co nie wyjdzie mi 17 zł netto. 

Czy pracodawca powinien skorygować stawkę na umowie? Dlaczego brutto jest tak mało?

Proszę o radę.

Powinnaś zapytać pracodawcę, a nie nas. Przecież to on dał Ci taką umowę.

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 październik 2019 - 06:26

Nie wiem, jak to wyliczałaś, ale netto wychodzi 17,20. Naucz się liczyć, albo zwróć do kompetentnych ludzi, a nie wypisuj głupot na forum.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wynagrodzenie, zlecenie, umowa o pracę, zbieg ubezpieczeń

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych