Skocz do zawartości


Czy muszę zapłacić VAT od tej faktury?


wróć do serwisu Księgowość 1 odpowiedź w tym temacie

#1 Guest_Mat

Guest_Mat
  • Goście

Napisano 12 październik 2019 - 09:14

Witam.

Zakupiłem używany samochód w Holandi z zerową stawką VAT są na niej wyszczególnione towar i usługi takie jak przygotowanie dokumętów i samochodu do wysyłki także ze stawką 0 VAT. 

Ja  i sprzedawca posiadamy nr unijnego vatu. Na fakturze jest umieszczona klauzula EC delivery ­ Exempted from VAT according to art. 44 and 196 of the VAT­directive.

 

Czy od tej faktury muszę zapłacić vat?  

 

 

 



#2 latwaratka

latwaratka

    Użytkownik

  • Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 12 październik 2019 - 12:11

Jeśli stawka VAT jest zerowa dlaczego miałbyś płacić od tego vat? 


https://latwaratka.pl - Pożyczki Ratalne i produkty finansowe




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych