Skocz do zawartości

jak odzyskać pieniądze za wykonaną pracę

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_raj

Guest_raj
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 14:16

mam problem z konkubiną, otóż konkubina kupiła mieszkanie od roku remontowałem je głównie tylko w wekeendy sam zrobiłem hydraulike , elektryke ,tynki i wykończenie ona wówczas mówiła mi ze nie jest z tych ludzi co wykorzystują  i mi wszystko zwróci tylko po remoncie ( uwierzyłem ) po przeprowadzce z przyczyn osobistych odeszłem od konkubiny mieszkałem tam tylko jedną noc wówczas powiedziała mi że mi nie zapłaci za remont bo ja zrobiłem to dobrowolnie i ze sam chciałem . kwota wykonania tej pracy prze ze mnie oszacowałem na minimum 15 tyś.zł ja chcę tylko 10 tyś, prosze mi odpowiedzieć czy coś mogę zrobić w tej kwestji?

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 październik 2019 - 11:13

mam problem z konkubiną, otóż konkubina kupiła mieszkanie od roku remontowałem je głównie tylko w wekeendy sam zrobiłem hydraulike , elektryke ,tynki i wykończenie ona wówczas mówiła mi ze nie jest z tych ludzi co wykorzystują  i mi wszystko zwróci tylko po remoncie ( uwierzyłem ) po przeprowadzce z przyczyn osobistych odeszłem od konkubiny mieszkałem tam tylko jedną noc wówczas powiedziała mi że mi nie zapłaci za remont bo ja zrobiłem to dobrowolnie i ze sam chciałem . kwota wykonania tej pracy prze ze mnie oszacowałem na minimum 15 tyś.zł ja chcę tylko 10 tyś, prosze mi odpowiedzieć czy coś mogę zrobić w tej kwestji?

Możesz domagać się swoich praw w sądzie. Dobrze gdybyś miał rachunki za zużyte materiały, a także jakieś zeznania świadków, że robiłeś remont.

#3 latwaratka

latwaratka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 12 październik 2019 - 12:22

Jedyne co ci pozostaje to w pierwszej kolejności wysłać wezwanie do zapłaty za wynonaną usługę - można dopisać klauzule na wezwaniu iż w przypadku braku spłaty wnosisz sprawę do sądu. a później tylko droga sądowa :)

https://latwaratka.pl - Pożyczki Ratalne i produkty finansowe

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych