Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowi klienci biura

biuro księgowe prowadzenie biura

wróć do serwisu Księgowość 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Daga.P

Daga.P

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 październik 2019 - 10:04

Mam wrażenie, że biura księgowe w okolicy się otwierają ostatnio jak grzyby po deszczu i klienci się nie zastanawiają czy księgowa jest dobra czy nie, tylko byle tanio, a potem problem :/ banki oferują usługi księgowe i weź tu walcz z takimi. Sama juz nie wiem co robić, bo taniej już się nie da, wiedza jest, a bicie się w internecie na reklamy to nie na mój budżet...jak przyciągacie do siebie nowych klientów???

#2 Guest_Dominika

Guest_Dominika
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 12:01

To zalezy pewnie do kogo chcesz dotrzeć...może reklama na fb? Pomysl czym się możesz wyróżnić od innych biur, obsługa?stażem?

#3 Guest_Sandra

Guest_Sandra
  • Goście

Napisano 16 październik 2019 - 07:21

Witam, 

warto zadbać o dobre oprogramowanie księgowe dla biura rachunkowego, a w konsekwencji zapewnić klientom narzędzia do prowadzenia firmy - czyli między innymi możliwość fakturowania sprzedaży, magazyn i możliwość wystawiania dokumentów magazynowych oraz bazę CRM - do zarządzania klientami, zadaniami i projektami w biurze. 

W takiej sytuacji sprawdzi się system Mojebiuro24.pl. Dzięki stosunkowo niskim cenom za oprogramowanie, ma Pani możliwość obniżenia ceny za świadczoną usługę księgową. 

Pozdrawiam, 

Sandra Maj

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biuro księgowe, prowadzenie biura

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych