Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ile można zarobić na mieszkaniu do wynajęcia?

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102722 postów

Napisano 11 październik 2019 - 08:14

Duże pieniądze, przy niewielkim nakładzie czasu? Brzmi ciekawie? Dowiedz się, ile można zarobić na mieszkaniu do wynajęcia.

Powrót do artykułu: Ile można zarobić na mieszkaniu do wynajęcia?

#2 Guest_Marchewka

Guest_Marchewka
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 08:14

Cieszę się, że w końcu znalazłam aktualne dane na ten temat. Kupno nieruchomości na wynajem to nie jest taka łatwa sprawa, bo trzeba załatwić dość sporo formalności - ale opłaca się, zwłaszcza, jeśli inwestujemy w mieszkanie, dom czy działkę na terenach mocno turystycznych. Ja kupiłam jakiś czas temu mieszkanie na osiedlu Lubicz Apartamenty nad morzem i zdecydowanie nie narzekam na brak najemców.

#3 Guest_j23

Guest_j23
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 09:41

Cieszę się, że w końcu znalazłam aktualne dane na ten temat. Kupno nieruchomości na wynajem to nie jest taka łatwa sprawa, bo trzeba załatwić dość sporo formalności - ale opłaca się, zwłaszcza, jeśli inwestujemy w mieszkanie, dom czy działkę na terenach mocno turystycznych. Ja kupiłam jakiś czas temu mieszkanie na osiedlu Lubicz Apartamenty nad morzem i zdecydowanie nie narzekam na brak najemców.

beznadziejna reklama

#4 Soldier

Soldier

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 19 listopad 2019 - 12:43

Można zarobić na tym całkiem nieźle, bo wiele osób chętnie takie mieszkania wynajmuje (nawet jeśli są dość kiepsko zlokalizowane). Jeśli ktoś planuje zakup mieszkania pod wynajem, to polecam szukać czegoś na https://www.verso.co...tial/mieszkania. ^_^

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych