Skocz do zawartości

Czy przełożony może nakazać nosić związane włosy?

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 13:05

Witam,

piszę z pytaniem odnośnie związanych włosów. Od dwóch tygodni mam nową przełożoną, która nakazała mi teraz wiązać włosy jak jestem w pracy. Pracuję od roku w tej firmie i nigdy nie było z tym problemu. Jestem trenerką na siłowni - wiadomo, kiedy ćwiczę mam je związane, ale podczas dyżurów nigdy tego nie robiłam i w sumie nigdy nie spotkałam się z tym, żeby taki nakaz obowiązywał w innych tego typu miejscach. Czy istnieje jakiś przepis, który w jakiś sposób to reguluje? Czy faktycznie powinnam cały czas nosić spięte włosy?

Z góry dziękuję za pomoc.

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 październik 2019 - 11:16

Witam,

piszę z pytaniem odnośnie związanych włosów. Od dwóch tygodni mam nową przełożoną, która nakazała mi teraz wiązać włosy jak jestem w pracy. Pracuję od roku w tej firmie i nigdy nie było z tym problemu. Jestem trenerką na siłowni - wiadomo, kiedy ćwiczę mam je związane, ale podczas dyżurów nigdy tego nie robiłam i w sumie nigdy nie spotkałam się z tym, żeby taki nakaz obowiązywał w innych tego typu miejscach. Czy istnieje jakiś przepis, który w jakiś sposób to reguluje? Czy faktycznie powinnam cały czas nosić spięte włosy?

Z góry dziękuję za pomoc.

Przepis nie istnieje, ale czasem warto dostosować się do warunków i specyfiki pracy.

#3 latwaratka

latwaratka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 12 październik 2019 - 12:23

O ile nie pracujesz w gastronomii albo zakładzie wymagającym specjalnych warunków sanitarnych raczej nie. aczykolwiek sprawdź regulamin jaki obowiązuje u ciebie w pracy :)

https://latwaratka.pl - Pożyczki Ratalne i produkty finansowe

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy