Skocz do zawartości

Dj czy zespół na wesele małopolska, śląsk

wróć do serwisu Księgowość 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 08:46

Witam. Z powodu braku doświaczenia w tym temacie prosiłbym forumowiczów o pomoc w wyborze i polecenie sprawdzonego zespołu lub dj. Wesele odbędzie się w okolicach krakowa, ale z tego, co się orientuję dobre zespoły mają daleki zasięg i dojeżdżają na miejsce. za rozsadne informacje będę wdzięczny.

#2 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 09:35

Witam. Z powodu braku doświaczenia w tym temacie prosiłbym forumowiczów o pomoc w wyborze i polecenie sprawdzonego zespołu lub dj. Wesele odbędzie się w okolicach krakowa, ale z tego, co się orientuję dobre zespoły mają daleki zasięg i dojeżdżają na miejsce. za rozsadne informacje będę wdzięczny.

U nas zespół Nie Ma Mocnych swietnie się sprawdził zarówno w kościele (a to wielka sztuka), jak i na weselu! W kazdym calu PROFESJONALIŚCI!! Jest dużym szczęściem mieć ich na swoim weselu.

#3 Guest_Domnik

Guest_Domnik
  • Goście

Napisano 30 październik 2019 - 07:29

Według mnie na weselu lepiej sprawdzają się zespoły muzyczne, klimat wesela jest od razu inny, przyjemniejszy. Ja ze swojej strony mogę polecić ci Zespół Profis, jest to młody i energiczny zespół z bardzo bogatym repertuarem, grali na weselu mojego przyjaciela i naprawdę dobrze się z Nimi bawiłem.

#4 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 877 postów

Napisano 30 październik 2019 - 15:40

Jaki styl preferują?

#5 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 20:25

Nigdy w życiu  żadnego Dj'a na weselu. Jest zespół krakus band, który świetnie gra, a jest w naprawdę dobrej cenie. Z zespołem nie musi by c drogo, ale jest bardzo elegancko, Bo KrakusBand dba o wszystko. o ,uzykę, o swój wygląd sceniczny i o nastroje gości.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych