Skocz do zawartości

Leasing samochodu używanego

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 13:34

Mam szybkie pytanie: Czy Waszym zdaniem opłaca się leasingować używany samochód? Macie jakieś doświadczenia w tej tym temacie? 

#2 Guest_Jaca

Guest_Jaca
  • Goście

Napisano 01 październik 2019 - 12:22

Tak się akurat składa, że ja mam w leasingu używane auto z Master1. Szczerze mówiąc to chyba nie za bardzo jest różnica pomiędzy używanym, a nowym. To znaczy jest jedna różnica - w cenie. Używane wychodzi taniej. Wiadomo, że jest limit wieku samochodu, ale w Master1 wszystkie mają 2-4 lata, więc to żaden problem. 

Ja akurat wolałem używane premium z fajnym wyposażeniem niż nowy kompakt, ale słabo wyposażony. Co kto lubi 

#3 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 02 październik 2019 - 15:09

No pewnie, że się opłaca. Przecież używanego leasingowane auta to najczęściej 2-4 letnie samochody, które spokojnie jeszcze posłużą dobre kilka lat. A przynajmniej comiesięczną ratę będziesz miał niższą. Jeżeli nie jeździsz jakoś ekstremalnie dużo, to śmiało stawiaj na używane. Tak jak napisał @Jaca, sprawdź na początek co znajdziesz w Master1, bo podobno mają spory wybór. A jeżeli nic nie wpadnie Ci w oko to sprawdź też ofertę nowych modeli. 

#4 Nana30

Nana30

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 18 październik 2019 - 11:57

Moim zdaniem warto, ja korzystam z usług https://partnerleasingowy.pl i właśnie mam w leasingu auto używane. Dzięki nim mam gwarancję, że samochód pochodzi od autoryzowanego dealera i jest w pełni sprawne, bez ukrytych wad. Firma ta zapewniło mi również minimum formalności, umowa została sfinalizowana błyskawicznie, a raty są niezwykle korzystne. Poza tym kiedy miałam wątpliwości, wszystko mi wytłumaczyli i wyjaśnili. 

#5 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 14:54

No ja też nie widzę żadnych przeciwskazań w leasingowaniu używki. Tak jak już ktoś napisał powyżej sprawdź sobie ofertę Master1. Oni mają auta, które wcześniej były właśnie leasingowane, więc są raczej sprawdzone, no i były serwisowane w ASO, więc raczej nie wpakujesz się na żadną minę. 

#6 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 644 postów

Napisano 29 październik 2019 - 00:23

Można wziąć w leasing samochody używane lub nowe. Trzeba sobie wszystko dokładnie skalkulować najlepiej z księgową. Tutaj https://leasingpolski.pl warto sobie zerknąć i poczytać. Jest tam wiele cennych informacji na temat leasingu oraz konkretna oferta. Wiele firm w dzisiejszych czasach korzysta z leasingu. 

#7 Majk

Majk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 07 listopad 2019 - 05:45

Tak tak tak, 3x tak na leasing samochodów używanych. Mocno rozmyślałem przed zakupem auta na takich warunkach, ale nie ma lepszej opcji kredytowej. I do tego w Toyota Bank bardzo dobre warunki mi postawiono

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych