Skocz do zawartości

Leasing samochodu używanego

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 13:34

Mam szybkie pytanie: Czy Waszym zdaniem opłaca się leasingować używany samochód? Macie jakieś doświadczenia w tej tym temacie? 

#2 Guest_Jaca

Guest_Jaca
  • Goście

Napisano 01 październik 2019 - 12:22

Tak się akurat składa, że ja mam w leasingu używane auto z Master1. Szczerze mówiąc to chyba nie za bardzo jest różnica pomiędzy używanym, a nowym. To znaczy jest jedna różnica - w cenie. Używane wychodzi taniej. Wiadomo, że jest limit wieku samochodu, ale w Master1 wszystkie mają 2-4 lata, więc to żaden problem. 

Ja akurat wolałem używane premium z fajnym wyposażeniem niż nowy kompakt, ale słabo wyposażony. Co kto lubi 

#3 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 02 październik 2019 - 15:09

No pewnie, że się opłaca. Przecież używanego leasingowane auta to najczęściej 2-4 letnie samochody, które spokojnie jeszcze posłużą dobre kilka lat. A przynajmniej comiesięczną ratę będziesz miał niższą. Jeżeli nie jeździsz jakoś ekstremalnie dużo, to śmiało stawiaj na używane. Tak jak napisał @Jaca, sprawdź na początek co znajdziesz w Master1, bo podobno mają spory wybór. A jeżeli nic nie wpadnie Ci w oko to sprawdź też ofertę nowych modeli. 

#4 Nana30

Nana30

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 18 październik 2019 - 11:57

Moim zdaniem warto, ja korzystam z usług https://partnerleasingowy.pl i właśnie mam w leasingu auto używane. Dzięki nim mam gwarancję, że samochód pochodzi od autoryzowanego dealera i jest w pełni sprawne, bez ukrytych wad. Firma ta zapewniło mi również minimum formalności, umowa została sfinalizowana błyskawicznie, a raty są niezwykle korzystne. Poza tym kiedy miałam wątpliwości, wszystko mi wytłumaczyli i wyjaśnili. 

#5 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 14:54

No ja też nie widzę żadnych przeciwskazań w leasingowaniu używki. Tak jak już ktoś napisał powyżej sprawdź sobie ofertę Master1. Oni mają auta, które wcześniej były właśnie leasingowane, więc są raczej sprawdzone, no i były serwisowane w ASO, więc raczej nie wpakujesz się na żadną minę. 

#6 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 680 postów

Napisano 29 październik 2019 - 00:23

Można wziąć w leasing samochody używane lub nowe. Trzeba sobie wszystko dokładnie skalkulować najlepiej z księgową. Tutaj https://leasingpolski.pl warto sobie zerknąć i poczytać. Jest tam wiele cennych informacji na temat leasingu oraz konkretna oferta. Wiele firm w dzisiejszych czasach korzysta z leasingu. 

#7 Majk

Majk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 07 listopad 2019 - 05:45

Tak tak tak, 3x tak na leasing samochodów używanych. Mocno rozmyślałem przed zakupem auta na takich warunkach, ale nie ma lepszej opcji kredytowej. I do tego w Toyota Bank bardzo dobre warunki mi postawiono

#8 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 553 postów

Napisano 30 listopad 2019 - 16:42

Według mnie rzeczywiście warto rozważyć takie rozwiązanie. Na używany samochód stawia coraz więcej osób. Ja zdecydowałam się na zakup używanego auta lexus. Wspólnie z mężem postawiliśmy na ofertę tego salonu: https://lexuswarszawa-pulawska.pl/ Mają bardzo duże doświadczenie w branży co widać już na pierwszy rzut oka ;) My jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z nimi.

#9 Kostekq

Kostekq

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 06 kwiecień 2020 - 08:09

Gdzie nie zajrzysz, każdy pisze, że dla firm najlepsze są leasingi samochodowe. Właściwie opcja kredytowa jest podobna mając na myśli zwyczajny kredyt, ale posiadając go w leasingu masz więcej możliwości. Jedną z nich choćby jest leasing samochodów używanych. Sprawdzone w Toyota Bank i dodam tylko, że auta są dobrej jakości, o niewielkim przebiegu i dodatkowo znacznie tańsze niż nowości prosto z salonu.

#10 orange

orange

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 17 kwiecień 2020 - 19:43

W przypadku aut używanych jedną z lepszych ofert ma mleasing, europejski fundusz leasingowy, impuls-leasing, dużo(wysokość prowizji i oprocentowanie) zależy też od handlowca który nas obsługuje...

Wypożycz samochód w najniższej cenie ccrent.pl.... a jeśli ktoś uszkodził Twój samochód odbierz samochód z OC bezgotówkowo zastepczy.com.pl

#11 Guest_Jeremi

Guest_Jeremi
  • Goście

Napisano 05 maj 2020 - 13:14

Mam szybkie pytanie: Czy Waszym zdaniem opłaca się leasingować używany samochód? Macie jakieś doświadczenia w tej tym temacie? 

Zgadzam się z innymi. Jeżeli auto jest z pewnego źródła jak w przypadku Master1 i masz do wglądu jego historię serwisową to ryzyko jest niewielkie. 

#12 Kostekq

Kostekq

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 07 maj 2020 - 23:41

Tak. Niezależnie czy auto jest nowe, czy używane leasing działa wciąż tak samo. ja zawsze polecam korzystać z dóbt w internecie tak jak. kalkulator leasingowy

Oczywiście dobór auta to już trudniejsza decyzja i warto dopiąc oraz sprawdzić każdy szczegół auta po użytkowaniu.

#13 Chichop2

Chichop2

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 15 maj 2020 - 19:55

Jeśli szukacie jakiejś fajnej opcji leasingowej to myślę, że mogę coś niezłego polecić. Jakiś czas temu pomagałem bratu w wyborze i poszukiwaniach. Zrobiliśmy całkiem niezły research i trafiliśmy na coś takiego https://www.nissanfi...ansowanie/firma . Warto zerknąć bo moim zdaniem bardzo fajna opcja i korzystte warunki :) 

#14 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 553 postów

Napisano 26 maj 2020 - 13:49

Ja po dłuższym namyśle również zdecydowałam się na skorzystanie z leasingu. Teraz na rynku mamy dostępne wiele różnych rozwiązań, które warto rozważyć. Znalezienie dobrej oferty nie było prostą sprawą. Porównałam ze sobą kilka dostępnych opcji. Za najkorzystniejszą uznałam propozycję od firmy https://www.scmultirent.pl/  Następnie podjęłam z nimi współpracę w tej kwestii. Z perspektywy czasu uważam, że wybór ich oferty był trafny. Mam nadzieję, że moja opinia w tym temacie będzie dla kogoś z Was przydatna.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych