Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kto i kiedy może uzyskać odszkodowanie?

wróć do serwisu Moja Firma 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103154 postów

Napisano 26 wrzesień 2019 - 10:56

Uprawnienie do dochodzenia odszkodowania przysługuje każdemu, kto został poszkodowany w wyniku zdarzenia, które spowodowane zostało z winy innego podmiotu. Do kręgu omawianych osób zaliczyć można, w zależności od rodzaju zdarzenia będącego przyczyną poszkodowania, m.in. kierowcę samochodu, pasażera, rowerzystę, motocyklistę, pieszego, pracownika, pacjenta, ofiarę przemocy.

Powrót do artykułu: Kto i kiedy może uzyskać odszkodowanie?

#2 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2019 - 10:56

W styczniu miałem dosyć poważny wypadek. Musiałem od razu znaleźć pomoc i nawiązałem współpracę z advoco.pl. Choć moja sprawa nie była łatwa, kancelaria bardzo mi pomogła i otrzymałem odszkodowanie.

#3 Guest_Kreska99

Guest_Kreska99
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2019 - 14:18

Jak mój narzeczony miał problem z uzyskaniem odszkodowania za wypadek w pracy, to długo szukaliśmy dobrego prawnika. Na szczęście znaleźliśmy portal solidnyprawnik.com i on nam pomógł odnaleźć fachowca. Odszkodowanie mamy już na koncie i szukamy nowego mieszkania.

#4 Guest_Anka M.

Guest_Anka M.
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2019 - 13:47

Bardzo fajny artykuł. Ja w sumie miałam duży problem z rozróżnieniem tych kwestii dopóki nie trafiłam na kancelarię Advoco - tam wszystko mi wyjaśniono, bardzo przyjazne nastawienie do klienta.

#5 Guest_Mikołaj56

Guest_Mikołaj56
  • Goście

Napisano 30 listopad 2020 - 19:17

Jest wiele sytuacji, w których możemy uzyskać odszkodowanie, warto o nich wiedzieć. Ponadto wysokość odszkodowania również może być różna. By uzyskać najbardziej satysfakcjonującą kwotę, najlepiej jest zwrócić się po pomoc do profesjonalnej firmy odszkodowawczej takiej jak Advoco.

#6 Guest_Marcin34

Guest_Marcin34
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2021 - 19:44

Wbrew pozorom odszkodowanie można uzyskać w naprawdę wielu różnych sytuacjach życiowych, warto mieć tego świadomość. Jeśli się zastanawiamy czy w konkretnym przypadku uda się coś ugrać, to warto zasięgnąć wiedzy u fachowców np. w firmie odszkodowawczej Advoco. Sam korzystałem z ich usług w sytuacji, o której nawet wcześniej nie wiedziałem, że mam prawo do odszkodowania.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy