Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kasy online - szczegółowe zasady używania, obowiązki podatnika

wróć do serwisu Księgowość 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 198282 postów

Napisano 26 wrzesień 2019 - 08:41

Od 1 maja 2019 r. obowiązuje nowe rozporządzenie dotyczące stosowania kas rejestrujących. Zostały w nim określone szczegółowe zasady używania kas rejestrujących nowego typu, czyli kas online. Prezentujemy broszurę informacyjną przygotowaną przez Ministerstwo Finansów w tym zakresie.

Powrót do artykułu: Kasy online - szczegółowe zasady używania, obowiązki podatnika

#2 Guest_K.Olczak

Guest_K.Olczak
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2019 - 08:41

Warto korzystać z systemów, które ułatwiają wystawianie paragonów i faktur bezpośrednio z komputera. Ja używam firmao.pl/register

#3 ania1807

ania1807

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 11 grudzień 2019 - 07:45

Dzień dobry.

Pracuję w firmie, która zajmuje się kilkoma działalnościami, w tym wulkanizacją, ale także sprzedażą części rolniczych, śrub, węgla oraz materiału siewnego.

Czy jest możliwość używania dwóch rodzai kas? Chodzi mi, aby zostawić kasę elektroniczną, stosowaną dotychczasowo, a dokupić nową kasę online wyłącznie na usługi wulkanizacyjne oraz węgiel.

Dziękuję z góry za odpowiedź.

Pozdrawiam.

#4 Guest_nik

Guest_nik
  • Goście

Napisano wczoraj, 08:06

"Po stronie podatnika leży zapewnienie stałego i bezpiecznego łącza, za pomocą którego odbywać się będzie transmisja danych." No rzeczywiście mam wpływ na to czy dostawca ma awarię czy też inne losowe zdarzenia. Pogratulować pomysłu, z resztą nie tylko tego. Każde pisowskie "ulepszenie" to coraz większe problemy. Wprowadzić a potem jakoś to będzie. Banda nieudaczników.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych