Skocz do zawartości

Gdzie po auto używane

aut używane

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Ryszard

Guest_Ryszard
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 14:48

Było już co prawda tu kilka wątków na ten temat, ale z tego widzę, były publikowane już kilka lat temu. 

Ja od dawna nie kupowałem samochodu, bo zawsze miałem służbowe. Zmieniłem jednak pracę i teraz zostałem bez samochodu. Dlatego szukam teraz czegoś używanego. Ostatnio jak interesowałem się tematem to ściągało się auta z Niemiec. Warto jeszcze to robić, czy lepiej postawić na jakieś polskie firmy? Jeżeli tak, to jakie?

Będę chciał jakiś kompakt - Opel Astra, Ford Focus, Renault Megane, itp. 

Z góry dzięki za pomoc.

#2 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2019 - 15:21

Sprowadzanie z Niemiec czy kupowanie po komisach, możesz sobie odpuścić, bo to istna loteria. 

Moim zdaniem obecnie jedynymi autami używanymi wartymi rozważania są te po umowach leasingowych. Były serwisowane w ASO i możesz przejrzeć sobie pełną historię wykonywanych napraw, itp. Ja bym stawiał na takie auta. 

#3 Guest_Jurek

Guest_Jurek
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2019 - 14:58

No to ja mogę polecić firmę, która sprzedaje takie pojazdy używanego po leasingu - Master1. Leasinguje u nich auto -  BMW 5. I mogę spokojnie Ci ich polecić. Sprawdź sobie na spokojnie ich ofertę, bo mają naprawdę spory wybór.

#4 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 13:52

W sumie tak jak piszą inni. Omijaj oferty aut sprowadzanych i dziwne komisy, bo one najczęściej też mają samochody z importu. 

Ja też sporo słyszałem, że warto postawić na auta po leasingach, bo pod wieloma względami są sprawdzone. Jak wszyscy polecają Master1 to może warto zacząć poszukiwania auta właśnie u nich. 

#5 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 966 postów

Napisano 30 wrzesień 2019 - 13:59

Używane z gwarancją, są firmy które oferują takie auta. Inna opcja bardzo ryzykowna.

#6 Guest_Kamil39

Guest_Kamil39
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 15:24

Sprawdź sobie ofertę Master1. Ich samochody są po kontraktach leasingowych, więc mają pełną historię serwisową z ASO. Moim zdaniem to są najbardziej wiarygodne używane auta na rynku. No i fajne jest też to, że mają bardzo duży wybór różnych marek i segmentów. 

#7 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 270 postów

Napisano 07 styczeń 2020 - 12:02

Ja natomiast uważam, że warto sprawdzić propozycje przygotowane przez salon Auto Res Rzeszów http://www.auto-res.pl/ ponieważ mają oprócz nowych modeli również szereg propozycji używanych, a co do marek to są tam Fiat, Hyundai, Alfa Romeo, czy Jeep i do tego zakres cen i samo podejście obsługi także są w pełni zadowalające :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych