Skocz do zawartości

Zdjęcie

Lampy do małego biura

lampy do biura

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rafson

Rafson

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 23 wrzesień 2019 - 11:40

Witam. Chciałbym nieco odświecić moje biuro i tym razem padło na oświetlenie. Obecnie mam oprawy rastrowe ze świetlówkami i chciałbym wymienić je na ledy. Znajomy polecił mi panel led 60x60. Co o tym sądzicie? Jaką barwę światła najlepiej tutaj dobrać, będę głównie pracował przy komputerze i od czasu do czasu wypełniał dokumenty.

#2 Rafson

Rafson

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 23 wrzesień 2019 - 11:41

W internecie lampy znalazłem tutaj https://www.smd-led.pl/panel-led-60x60 ale który model wybrać?

#3 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 865 postów

Napisano 23 wrzesień 2019 - 13:17

A może warto postawić na oświetlenie wpuszczane? Takie lampy są wprost stworzone do małego biura!

#4 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 504 postów

Napisano 30 wrzesień 2019 - 15:31

W biurze oświetlenie rzeczywiście jest bardzo ważną sprawą, więc dobrze, że wypowiadacie się w tym temacie. Jeśli miałabym polecić Wam sprawdzone lampy na biurko to w pierwszej kolejności postawiłabym na produkty z tej strony: https://ledart.net.p...rkowe-stolikowe Ja zdecydowałam się właśnie na wybór ich produktów i jestem bardzo zadowolona.

#5 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 865 postów

Napisano 02 październik 2019 - 09:47

Praktyczne jest oświetlenie wpuszczone. Chyba na to bym postawiła.

#6 Aligru

Aligru

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 184 postów

Napisano 16 październik 2019 - 15:35

Na https://el12.pl/  jest bardzo duży wybór takich lamp. Sprawdź koniecznie :)

#7 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 230 postów

Napisano 04 styczeń 2020 - 11:58

Musimy pamiętać o tym, że odpowiednie oświetlenie przy pracy to niezwykle ważna kwestia. Jeżeli jednak nie do końca wiemy, co wybrać, ułatwią nam to artykuły, dostępne na blogu iluve. Bardzo przyjemnie się je czyta, a dodatkowo zawierają całe mnóstwo cennych porad. :)

#8 Blanka73

Blanka73

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 07 styczeń 2020 - 15:11

Raczej idź w stronę lamp sufitowych. Jest sporo nowoczesnych, które mają zimną czyli jasną barwę, a i wygląd ciekawy. U siebie mam te plafony. Zastanawiałem się czy nie kupić takie z głośnikiem bo są. Zawsze można podłączyć się ze smartfonem i puścić muzykę czy coś innego. 2 w 1 ale działa.

#9 Kalolinka

Kalolinka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 07 styczeń 2020 - 15:12

Poszukajcie sobie ciekawych lamp wiszących lub kinkietów na wysięgniku. Są bardzo oryginalne i potrafią fajnie udekorować biuro. Dodatkowo dobrze oświetlą wybrane miejsca.

#10 PawluM

PawluM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 125 postów

Napisano 18 styczeń 2020 - 07:59

Takie dodatki są ważne, ale jeżeli nie macie odpowiednich urządzeń biurowych to na nic wam będą. Sprawdźcie sobie dlatego też ofertę od sklepu internetowego https://www.import-maszyn.eu W tym miejscu znajdziecie spory wybór urządzeń dla firm.

#11 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 922 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 marzec 2020 - 11:49

Szukając ładnych lamp powinniście zajrzeć do https://www.multilampy.pl/ . Dostępny jest tutaj szeroki wybór oświetlenia w atrakcyjnych cenach. Zobaczcie sami , myślę, że każdy znajdzie tu lampy dla siebie. 

#12 Gustav2

Gustav2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 179 postów

Napisano 05 kwiecień 2020 - 20:19

A co myślicie o ledach w domowym biurze, przydatne?

#13 Rafson

Rafson

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 06 kwiecień 2020 - 09:19

Bardzo przydatne. Ja wkońcu zdecydowałem się na panel LED czarny i jestem MEGA zadowolony.

#14 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 865 postów

Napisano 07 kwiecień 2020 - 11:03

Postawiłabym na oprawy sufitowe. W małych pomieszczeniach najlepiej się sprawdzają.

#15 intelin.pl

intelin.pl

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 12 kwiecień 2020 - 22:01

Jeśli chodzi o lampy do biura na szczególną uwagę zasługują lampy ścienne regulowane, czy inaczej kinkiety regulowane. Są świetnym rozwiązaniem do zaoszczędzenia miejsca oraz mają dużo praktycznych zalet. Taka lampa na wysięgniku daje możliwość regulowania światła w dowolnym kierunku. Co idealnie sprawdzi się w naszym biurze. Możemy ją zawiesić na ścianie, przy biurku co pozwala na lepsze zagospodarowanie przestrzeni w biurze. Dużą ofertę różnych lamp przedstawia sklep z lampami intelin.pl. W swojej ofercie posiadają ponad kilka tysięcy produktów od najlepszych polskich producentów. Ceny są różne, możemy tam znaleźć lampy tańsze, jak i te droższe dla klientów bardziej wymagających.

Internetowy sklep z oświetleniem z ofertą ponad kilku tysięcy lamp w różnych stylach. Zapraszamy www.intelin.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych