Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wypadek kolizja z wyjazdu z posesji


1 odpowiedź w tym temacie

#1 kamil1496

kamil1496

    Nowy użytkownik

  • Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 wrzesień 2019 - 10:21

Witam 

Miałem stłuczkę z wyjazdu z posesji  , ale w takim znaczeniu  , stłuczka nie miała miejsca w bramie tylko na środku drogi 

ze wjeżdżającym skuterem  z głównej drogi na tę którą ja wjezdżałem  , moja posesja znajduję się przy skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej na drogę gminną .

Droga gminna  dochodzi prostopadle do drogi do wojewódzkiej i jest zrobiony wjazd z kostki na szerokosć drogi gminnej 

wjeżdzający skuterem nie skręcił prostopadle  tylko skrócił sobie skręt tak jak było to wyjeżdżone wcześniej jak nie było asfaltu a w tym miejscu jest w mapie rów i pas zieleni , ja wyjeżdżając upewniłem się czy nic nie jedzie po prawej stronie i po lewej czy nie ma na skrzyżowaniu żadnego pojazdu (nie patrzyłem sie na ten pas zieleni czy rów) .po ruszeniu juz byłem na jego pasie  i wtedy on czy ja urzerzyliśmy się .

 Mam pytanie czy jak źle wykonał manewr skręcania w prawo nie jechał zgodnie jak mówi droga i skrzyżowanie tylko tym pasem zieleni czy rowem to mam szanse aby nie być winnym zdarzenia .

Dziękuje za pomoc . #2 XYZ26

XYZ26

    Użytkownik

  • Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 22 wrzesień 2019 - 21:45

Trudno powiedzieć, ale polecam kontakt z radcą prawnym Bartoszem Kubiakiem z Warszawy. Zajmuje się prawem drogowym. Powinien pomóc.

 http://kierowcapoalkoholu.pl/o-mnie/

 

https://ssk-legal.pl...bartosz-kubiak/

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych