Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wyciszanie samochodu Warszawa

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Adpuk

Adpuk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 13 wrzesień 2019 - 10:44

Witam. Chciałbym wyciszyć samochód. Jestem na etapie poszukiwań warsztatu samochodowego w Warszawie, który mi zrobi. Jeśli ktoś orientuje się w temacie proszę o polecenie jakiegoś konkretnego, solidnego warsztatu :) przy okazji - bardzo chętnie poznam opinie osób, które robiły wyciszanie samochodu i opiszą efekty.

#2 Kamon

Kamon

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 17 wrzesień 2019 - 13:59

Bariera Dźwięku Car Audio - ja mogę ich polecić. Poszukaj cen i szczegółow w internecie na ich stronie. Ja nie płaciłem za takie wyciszanie samochodu dużo, mimo, że Warszawa to koszt nie był straszny [:D] W mojej opinii warto to zrobić bo czuć naprawdę inną akustykę wewnątrz auta, silnik chodzi ciszej itd.

Tu masz ich stronę: http://barieradzwiek...rta/wyciszenie/

#3 Guest_Roberk35

Guest_Roberk35
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 11:37

Ja robiłem w Warszawie w Bariera Dźwięku - ten warsztat o którym pisze poprzednik. Mają w ofercie wyciszenie samochodu. Jest to całkiem niedroga sprawa a efekt naprawdę zauważalny

#4 Piwek

Piwek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 02 październik 2019 - 13:17

Bariera Dźwięku Car Audio - ja mogę ich polecić. Poszukaj cen i szczegółow w internecie na ich stronie. Ja nie płaciłem za takie wyciszanie samochodu dużo, mimo, że Warszawa to koszt nie był straszny [ :D] W mojej opinii warto to zrobić bo czuć naprawdę inną akustykę wewnątrz auta, silnik chodzi ciszej itd.

Tu masz ich stronę: http://barieradzwiek...rta/wyciszenie/

Witaj. Ja też w tym warsztacie byłem zrobić wyciszenie samochodu. Nawet zredukowali szum hałasu opon a tego to się nie spodziewalem szczerze mówiąc. Takie wyciszenie samochodu daje bardzo dużo.

#5 Adpuk

Adpuk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 02 październik 2019 - 13:18

Dziękuję za odpowiedzi. W międzyczasie odwiedziłem ten warsztat bariera dźwięku car audio i dowiedziałem się wielu rzeczy, na dniach będę im oddawał samochód by zrobili wyciszenie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy