Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy jest szansa na zniesienie zakazu handlu w niedziele?

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671913 postów

Napisano 10 wrzesień 2019 - 11:23

Zakaz handlu w niedziele i święta został wprowadzony w I połowie 2018 r. Jak ma się dzisiaj? Czy jest szansa na jego zniesienie? Odpowiada dr Maria Andrzej Faliński - prezes Stowarzyszenia Forum Dialogu Gospodarczego, były dyrektor generalny Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji.

Powrót do artykułu: Czy jest szansa na zniesienie zakazu handlu w niedziele?

#2 Guest_ darek

Guest_ darek
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 11:23

droga solidarnosc moze byscie w koncu ukrucili tych prywaciarzy ktorzy w swoich sklepach otwierajo paczkomaty albo robio got dogi i ich sklepy otwarte so w niedziele a nam pracownikom karzo pracowac sadze ze ta ustawa to bubel

#3 Guest_Jonasz

Guest_Jonasz
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 12:37

droga solidarnosc moze byscie w koncu ukrucili tych prywaciarzy ktorzy w swoich sklepach otwierajo paczkomaty albo robio got dogi i ich sklepy otwarte so w niedziele a nam pracownikom karzo pracowac sadze ze ta ustawa to bubel

bubel to ty jesteś i to z drewnianymi jajami! Kto ci każe pracować w niedziele? Jak nie chcesz to nie pracuj. Mierzwi mnie na takie babskie gadanie. Człowiek cały tydzień haruje a w niedziele jedyna atrakcja to kościółek. Co za badziew.

#4 AlicjaM

AlicjaM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 155 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 10 wrzesień 2019 - 13:18

Niedziele niehandlowe mimo wszystko potrafią stanowić dyskomfort, jeśli nie ma się nic w domu do jedzenia

Czysty Zysk - blog o sprzątaniu, organizacji domu i eko poradach.

#5 Guest_Wincenty

Guest_Wincenty
  • Goście

Napisano 23 październik 2019 - 06:06

To jest przesada !!!! Mi się ten zakaz nie podoba to ma być wolny kraj ???? To ja chcę decydować kiedy robie zakupy i mam w d.... Te ustawe nikt nikogo nie zmusza do pracy w niedzielę

#6 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 983 postów

Napisano 23 październik 2019 - 07:26

A co masz do prywaciarzy? Obecnie tylko kierownik sklepu może siedzieć na kasie w niedziele, więc jak chce siedzieć, to niech siedzi, jego sprawa, jego wybór, jego wolność.

#7 Guest_Eni

Guest_Eni
  • Goście

Napisano 23 październik 2019 - 07:32

Ludzie, ale z was są marudy i kiepscy organizatorzy własnego życia, skoro 1 dzień zamkniętego sklepu aż was tak męczy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych