Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nie tylko finanse czyli księgowy w firmie

wróć do serwisu Księgowość 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 197917 postów

Napisano 08 wrzesień 2019 - 13:04

Zawód księgowego zmienia charakter, w przyszłości będzie to praca analityka, doradcy, osoby optymalizującej funkcjonowanie firmy. Dobry księgowy ma dostęp do większości danych i nierzadko to dostęp lepszy niż szefa firmy. Taki księgowy to skarbnica wiedzy w firmie – mówi Jerzy Koniecki, prezes Zarządu Głównego Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, w wywiadzie dla Infor.pl.

Powrót do artykułu: Nie tylko finanse czyli księgowy w firmie

#2 Guest_Ilona

Guest_Ilona
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 13:04

każdy ma inne predyspozycje, ja długo szukałam czegoś fajnego dla siebie, ale dopiero od jakiegoś czasu zapisałam się na kierunek techniczki usług kosmetycznych w Studium Pracowników Medycznych i SPołecznych i mam cały kurs podczas weekendów, mam dużo wolnego, mogę pracować, a jeszcze chyba pojadę na wymianę zagraniczną - to jest super

#3 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 08:06

Księgowość ma przyszłość, ten zawód zawsze będzie potrzebny, a w dobie wielu zmian w prawie podatkowym wręcz brakuje księgowych. Zresztą gospodarka się bardzo zmienia, staje się coraz bardziej konkurencyjna, a więc dobre zarządzanie finansami jest tutaj kluczowe i zazwyczaj decyduje o być albo nie być na rynku.

#4 Guest_Lidia

Guest_Lidia
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 13:35

Powrót do certyfikatu księgowego MF chyba nie jest konieczny skoro mamy dobrze już funkcjonujący system SKwP, tu może tylko brakuje jakieś ustawy, rozporządzenia, wskazującego kto jest "zawodowym księgowym", czyli ma stosowne uprawnienia i doświadczenie

#5 Guest_Hanna

Guest_Hanna
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 10:07

Jak zwykle bardziej liczy się papier niż doświadczenie i efekty pracy !

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych