Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nie tylko finanse czyli księgowy w firmie

wróć do serwisu Księgowość 9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 198389 postów

Napisano 08 wrzesień 2019 - 13:04

Zawód księgowego zmienia charakter, w przyszłości będzie to praca analityka, doradcy, osoby optymalizującej funkcjonowanie firmy. Dobry księgowy ma dostęp do większości danych i nierzadko to dostęp lepszy niż szefa firmy. Taki księgowy to skarbnica wiedzy w firmie – mówi Jerzy Koniecki, prezes Zarządu Głównego Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, w wywiadzie dla Infor.pl.

Powrót do artykułu: Nie tylko finanse czyli księgowy w firmie

#2 Guest_Ilona

Guest_Ilona
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 13:04

każdy ma inne predyspozycje, ja długo szukałam czegoś fajnego dla siebie, ale dopiero od jakiegoś czasu zapisałam się na kierunek techniczki usług kosmetycznych w Studium Pracowników Medycznych i SPołecznych i mam cały kurs podczas weekendów, mam dużo wolnego, mogę pracować, a jeszcze chyba pojadę na wymianę zagraniczną - to jest super

#3 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 08:06

Księgowość ma przyszłość, ten zawód zawsze będzie potrzebny, a w dobie wielu zmian w prawie podatkowym wręcz brakuje księgowych. Zresztą gospodarka się bardzo zmienia, staje się coraz bardziej konkurencyjna, a więc dobre zarządzanie finansami jest tutaj kluczowe i zazwyczaj decyduje o być albo nie być na rynku.

#4 Guest_Lidia

Guest_Lidia
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 13:35

Powrót do certyfikatu księgowego MF chyba nie jest konieczny skoro mamy dobrze już funkcjonujący system SKwP, tu może tylko brakuje jakieś ustawy, rozporządzenia, wskazującego kto jest "zawodowym księgowym", czyli ma stosowne uprawnienia i doświadczenie

#5 Guest_Hanna

Guest_Hanna
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 10:07

Jak zwykle bardziej liczy się papier niż doświadczenie i efekty pracy !

#6 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 17:03

Dobry księgowy jest na wagę złota w tych czasach. Mam osobiście doskonałe kontakty do biura rachunkowego o nazwie GAMA w Warszawie przy ulicy Myśliborskiej i od lat prowadzimy znakomitą współpracę.

#7 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2019 - 17:39

Dobra księgowość to podstawa prowadzenia każdego biznesu i cóż, taka jest prawda. Ja polecam osobiście firmę ABAKUS z Gdyni (dokładnie mieszczą się na Świętojańskiej). OD jakiegoś czasu to chyba jedyne sensowne biuro, które się mieści w Gdyni.

#8 Guest_User

Guest_User
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2019 - 13:52

Aby łatwo dokumentować całą sprzedaż oraz rozliczać podatki swojej firmy warto wybrać oprogramowanie, które Ci to ułatwi oraz będzie cały czas rozwijane i wspierane. Przetestuj jakie funkcje oprócz rozliczania sprzedaży może zaoferować twojej działalności Firmao.pl program w chmurze CRM/ERP. Z kodem UYGDE543 uzyskasz 10% rabatu. Firmao.pl/oferty

#9 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2020 - 19:49

WITAM SERDECZNIE OSOBA CIĘŻKO CHORA Z FRANCJI CHCE PRZEZNACZYĆ MI NOTARIALNIE JAKO BENEFICJENTOWI DZIEDZICTWA FUNDUSZU KWOTĘ 2000 000 €,, CO Z TYM ZROBIĆ,, CZY OD TEJ SUMY MUSZĘ ZAPŁACIĆ WZBOGACENIE ,, CZY PO PROSTU NOTARIALNIE CZEK KTÓRY MI WRĘCZY ,, JEST WAŻNY JAKO DOKUMENT STWIERZDAJĄCY OTRZYMANIE DAROWIZNY ,,, NIGDY NIE MIAŁAM TAKIEJ SYTUACJI OSOBA TA MA GÓZA MÓZGU ,, I JUŻ LIKWIDUJE CAŁY MAJĄTEK ,,, JEST WARUNEK GDZIE INFORMUJE MNIE ABYM 10 PROCENT DAROWIZNY PRZEKAZAŁA NA DOM DZIECKA ,,, NASTĘPNE 10 PROCENT PRZEKAZAŁA BYM NA ŚWIĘTO DZIĘKCZYNNIENIA KOŚCIÓŁOWI,, proszę o słowo ,,, mieszkam w lodzi ,,, urszula_krupska@o2.pl PROSZĘ O POMOC TO PILNE,,,,,

#10 Guest_Mamar

Guest_Mamar
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2020 - 20:24

Mimo iż mam doświadczenie i wiedzę w księgowości nie miałabym czasu zajmować się tym przy prowadzeniu własnej działalności - zbyt mało czasu i energii, żeby zajmować się tyloma rzeczami na raz. Dlatego oddałam się w profesjonalne ręce firmy ABAKUS w Gdyni i w ogóle nie martwię się o swoje rozliczenia. Wszystko jest bardzo sumiennie wykonywane.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych