Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Pozycjonowanie strony internetowej Częstochowa

wróć do serwisu Kadry 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 492 postów

Napisano 07 wrzesień 2019 - 14:32

Cześć,

Macie dla mnie dobrą polecenia firmę, która zajmuje się pozycjonowaniem stron w Częstochowie? Zależy mi również na konkretnych frazach lokalnych i czy słyszeliście może o firmie https://bitec.net.pl...ie-czestochowa/

Z góry dzięki!

#2 katarzynka88

katarzynka88

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 03 październik 2019 - 17:40

Cześć,

W Częstochowie do pozycjonowania strony mogę polecić Ci Pana Kordian - https://kordianminkina.pl. Pełny profesjonalizm i uczciwy koszt usługi, wiem za co płacę. W przeciwieństwie do wcześniejszej firmy, gdzie płaciłam faktury i ani nie widziałam efektów w pozycjach, ani roboty, którą niby wykonała agencja SEO.

Tutaj masz jego pełne dane jeśli chciałbyś się skontaktować:

Ul. Baczyńskiego 4c/1a,
42-224 Częstochowa,
Tel: +48 609 704 072
Mail: kontakt@kordianminkina.pl

#3 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 263 postów

Napisano 05 maj 2020 - 21:13

Generalnie firm świadczących takie usługi jak pozycjonowanie stron internetowych jest naprawdę wiele. Sama bardzo cenię sobie współpracę z https://www.lookas.pl/. Można tutaj bowiem liczyć na indywidualne podejście do każdego klienta, a także terminowość, bez względu na to czy postawimy tutaj na tworzenie stron www, czy też szeroko rozumianą reklamę w sieci. Oczywiście wszelkie działania poprzedzone są audytem, a co najważniejsze ich efekty są naprawdę zachęcające:).

#4 apartyka

apartyka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów
  • LokalizacjaObywatel świata

Napisano 06 maj 2020 - 09:16

na pewno nie korzystaj z sunrise system, ich przepis na sukces to doradzenie słów kluczowych łatwych w pozycjonowaniu lub samopozycjonujece sie  po optymalizacji serwisu a nie koniecznie dochodowe

W kilku słowach o najpiękniejszych miastach... http://wspanialemiasta.pl

#5 pozsosn

pozsosn

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 listopad 2020 - 11:33

ta http://www.e-pozycjo...on.sosnowiec.pl jest co prawda z Sosnowca ale są świetni

#6 Martta

Martta

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 12 listopad 2020 - 15:20

Agencja oferująca pozycjonowanie stron, co prawda nie z Częstochowy, ale z siedzibą we Wrocławiu i Bydgoszczy - LTB. Oferuje szeroki zakres usług wspierające budowanie Twojej marki. Firma może Ci zaprojektować i stworzyć stronę www od podstaw, zajmuje się także prowadzeniem social media marketing. Przy ich pomocy - pozycjonowanie SEO, zyskasz znaczenie na rynku w swojej branży. 

#7 Guest_mariano

Guest_mariano
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2020 - 22:00

Proponuję wybrać się na targi remadays 10 lutego w Nadarzynie. Tam będzie się wystawiać wiele firm oferujących takie usługi. Można wziąć oferty, przejrzeć portfolio, może nawet się potargować. 

#8 Guest_Lidia

Guest_Lidia
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2021 - 18:13

chciałabym wystawić negatywną  opinie firmie Sunrise System

płace firmie 950 zł za pozycjonowanie, seo  z czego tak naprawdę strona moja którą zajeła się ta firma ,  leci w dół umowa podpisana w sierpniu ,  strona zaczeła odnotowywać spadek i traci widoczność a dałam się namówić konsultantowi który mówił że złe opinie wystawia konkurencja nie wierzcie w to !!!   ... w czerwcu 2020 roku nawet o 100% wyżej niż ta firma zaczeła go pozycjonować .  Miła poprawić błedy w kodzie .... błędy są ! ich działania ograniczyły się tylko do dodania kilku wizytówek które tak naprawdę każdy z was może samodzielnie dodać .... nie podpisujcie żadnej umowy z ta firmą tzw Brak rekomendacji , dowody mogę wam przesłać z osobna dane znajdzie wpisując Konopna Farmacja Poznań - ta strona miała być tak wysoko wypozycjonowana przez tą firmę plus nie chcą zerwać umowy w trybie natychmiastowym za to nieróbctwo i oszustwo !

#9 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2021 - 17:40

Nie polecam. Na odpowiedź opiekuna czeka się miesiąc a nawet do trzech miesięcy. Przepraszali za błąd, nawet obiecywali, że opiekun poniesie konsekwencje. Chcieliśmy rozwiązać umowę z powodu ich niedopatrzeń bo to strata czasu, zmian na stronie nie wprowadzili gdyż uważali, że pozycjoner nie widzi potrzeb, bo gdyby je widział, to już dawno by je wprowadził. Po czym nagle jednak inny opiekun stwierdził, że zmian należy wykonać wiele, nawet w opisach produktów. Takie zmiany chcą wprowadzać dopiero po naszej ostrej interwencji. Umowy z nimi nie można rozwiązać natychmiast z powodu ich błędu, nadal należy z nimi współpracować bo mają długofalowe działania zaplanowane. Jakie ? Nie dowiesz się bo pracują w systemie now-know i wszystko jest wielką tajemnicą. Pani wprost stwierdziła, że umowy nie można rozwiązać natychmiast nawet gdy oni zawalili bo tak wynika z umowy. Wyniki ich pracy takie jak w umowie. Gdy zdobędziesz trochę wiedzy to na dobrą sprawę umowa nic nie obiecuję więc tego możesz od nich oczekiwać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy