Kategorie
Skocz do zawartości

Meble ogrodowe

zieba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• 1 miesiąc temu...

Kończy się sezon letni, to też pojawia się coraz więcej ofert związanych z wyprzedażami mebli ogrodowych. Tak się składa, że właśnie potrzebuję tego rodzaju mebli ogrodowych. Może komuś coś fajnego rzuciło się w oczy i byłby w stanie podpowiedzieć, doradzić coś z tego zakresu?

• 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Przepiękne meble ogrodowe i co najważniejsze wytrzymałe i rewelacyjnie wykonane ma marka Broste Copenhagen. Myślę, że u nich na pewno coś dla siebie znajdziesz. Sam mam dwa zestawy od nich. Jeden w ogrodzie, a drugi na tarasie. Są naprawdę solidnie wykonane i sprawdzają się super. Całą rodzina zadowolona. 

• 3 miesiące temu...
Przez jakiś czas miałem takie meble na balkonie. NIe były to jednak meble kupione bezpośrdnio w sklepie, tylko samodzielnie je zrobiłem ;) Potem zrezygnowałem, Po pierwsze meble zajmują dużo miejsca, po drugie nie rozumiem trochę zachwytu nad ich wyglądem. Najwiecej tutaj zależy chyba od tego jakie poduchy się na nich położy, Na minus poza tym wytrzymałość, trzeba je regularnie impregnować (co roku). No i wygoda, meble takie są niskie.

Wymieniłem na meble z technorattanu, wygladają dobrze, nie trzeba z nimi praktycznie nic robić. Są wytrzymałę, nie wymagaja impregnacji jak również mi osobiście bardziej podobają się z wyglądu. Meble ogrodowe polecam sprawdzić w Leroy Merlin, kupowałem własnie tam.

Mam niewielki komplet:

main.jpg

• 3 tygodnie później...

Sezon na meble ogrodowe za chwile się rozpocznie! Ja już nie mogę się doczekać wieczorów spędzonych w ogrodzie na świeżym powietrzu. Nie można zapomnieć o odpowiednim komplecie wypoczynkowym na taras, balkon czy do ogrodu!

Polecam zakup mebli w sklepie

https://www.merkurymarket.pl/meble-ogrodowe/

Ja jestem bardzo zadowolona :)

• 1 miesiąc temu...

Jeden z zestawów Di volio, w sensie - https://www.hop-sport.pl/meble-ogrodowe/Kwestia taka, na czym wam dokładnie zależy, jaki styl odpowiada. Fajnie jest mieć duży stół, fotele, coś do leżenia i wtedy macie naprawdę dużą różnicę. Natomiast nie wszystkim musi pasować to samo. Takie elementy dobierajcie zwyczajnie z głową. 

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...