Skocz do zawartości

wsparcie natury

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_joannaRTE

Guest_joannaRTE
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 13:08

Jak wesprzeć nature w walce o czystsze powietrze zwłaszcza gdy ogrzewa się dom ekogroszkiem. Macie jakiś pomysł?

#2 Guest_Dejwi

Guest_Dejwi
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2019 - 12:00

Jak wesprzeć nature w walce o czystsze powietrze zwłaszcza gdy ogrzewa się dom ekogroszkiem. Macie jakiś pomysł?

Ja proponowałbym wybrać odpowiedni ekogroszek: z legalnego żródła pochodzenia, z centyfikatami i spełanijącymi normy, o najniższych parametrach emisji. Sam spalam węgiel sztygar i powiem ze jest mega. Spalilem go w sezonie mniej o 1,5 tony niż w analogicznym sezonie innym. Najwazniejsze ze sztygar włąsnie zaczyna sadzic dzrewa w imieniu swoich Klientów. Popieram

#3 Guest_vikorrr5

Guest_vikorrr5
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2019 - 12:37

Ja proponowałbym wybrać odpowiedni ekogroszek: z legalnego żródła pochodzenia, z centyfikatami i spełanijącymi normy, o najniższych parametrach emisji. Sam spalam węgiel sztygar i powiem ze jest mega. Spalilem go w sezonie mniej o 1,5 tony niż w analogicznym sezonie innym. Najwazniejsze ze sztygar włąsnie zaczyna sadzic dzrewa w imieniu swoich Klientów. Popieram

Tak zgadza się czylałam ze posadza 100 tysiecy ale maja zmaiar milion w pzreciagu 2-3 lat. To imponujące ze firma nie pomnaża zysków tylko dzieli się częsscia przychodów ze społeczeństwem sadzac drzewa tam gdzie ich już nie ma a były, bo wyciął je huragan 2 lata temu. Swietna akcja. Ciesze się ze w w moim imieniu tez posadza kilka, sam nie maiłąbym energii i pomysłu gdzie je posadzic. Brawa dla sztygara

#4 AlicjaM

AlicjaM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 164 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 06 wrzesień 2019 - 13:30

Można dbać o naturę w inny sposób - rezygnując z plastikowych opakowań, spożywając mniej mięsa, odpowiednio segregując odpadki

Czysty Zysk - blog o sprzątaniu, organizacji domu i eko poradach.

#5 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 655 postów

Napisano 07 grudzień 2019 - 20:35

Myślę, że temat jak najbardziej potrzebny i godny rozwinięcia. Ja dodam tylko, że właśnie w takich intencjach Maria Bucardi przeprowadza swoje ceremonie w każdy czwartek https://mariabucardi...monie-ONLINE/68, dlatego zapraszam do uczestnictwa. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych