Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sąd Najwyższy o kredytach we frankach szwajcarskich

wróć do serwisu Księgowość 10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 197989 postów

Napisano 31 sierpień 2019 - 01:32

Zdaniem Biura Studiów i Analiz Sądu Najwyższego, uznanie klauzul indeksacyjnych w kredytach walutowych za nieważne nie może prowadzić do negatywnych konsekwencji dla konsumentów, jakim byłoby uznanie umów kredytowych w całości za nieważne. W opinii BSiA SN "absurdalnym" byłoby odmówienie możliwości zawarcia umowy kredytu złotowego oprocentowanego tak, jak kredyt frankowy.

Powrót do artykułu: Sąd Najwyższy o kredytach we frankach szwajcarskich

#2 Guest_Jolanta

Guest_Jolanta
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 01:32

Wreszcie sprawiedliwości stanie się zadość. Banksterzy wreszcie wypiją nawarzone przez siebie piwo.

#3 Guest_Franko

Guest_Franko
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2019 - 11:52

Koniec banksterki w Polsce nadchodzi...I jazdy po bandzie..!!!!!!

#4 Guest_OtCo

Guest_OtCo
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 11:59

Nie ma "kosztów" dla banków, tylko powstrzymanie złodziei bankowych przed grabieżą majątku obywateli.To są nienależne zyski banków!

#5 Guest_frankowicz

Guest_frankowicz
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2019 - 09:23

Z bankami nigdy nikt nie wygrał i nie wygra, oddamy w inny sposób.

#6 Guest_Mateusz Ceglak

Guest_Mateusz Ceglak
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2019 - 12:48

UWAGA NA CZASIE !!!MATEUSZ CEGLAK

#7 Guest_KONIEC LICHWIARZY

Guest_KONIEC LICHWIARZY
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2019 - 15:31

Ciekaw jestem ilu banksterów już chodzi w pampersach w związku, z wyrokiem TSUE ,który będzie ogłoszony we wrześniu ? NOSIŁ WILK KILKA LAT FRANKOWICZÓW TERAZ PONIOSĄ NA WYSYPISKO I WILKA...

#8 Guest_Klops

Guest_Klops
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 19:22

Ja podpisałem umowę. I nawet jak są nie dozwolone punkty to mimo wszystko muszę wywiązywać się z umowy. Umowa to umowa. Mam kredyt we frankach szwajcarskich i tak mniej place niż kolega co wziął kredyt w złotówkach w tej samej kwocie i na tyle samo lat.. jedynie wartość mieszkania wzrosła prawie dwukrotnie.. ale liczyłem się z tym.. i wiem doskonale że to wielkie kombinowanie frankowiczow.. a na tym tylko zarabiają prawnicy i kancelarie adwokackie.. wygrają parę złotych a więcej przegrają.. umowa jest umową

#9 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 19:37

Jak umowy mają być nie wazne to niech oddadzą cała kwotę zaciągniętego kredytu.. wzięli pieniądze i uznali że nie ważne umowy.. to złodziejstwo jest.. i się okaże że ci co wzięli kredyty złotówkowe to frajerzy

#10 Guest_bn

Guest_bn
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2019 - 15:40

Ciekaw jestem ilu banksterów już chodzi w pampersach w związku, z wyrokiem TSUE ,który będzie ogłoszony we wrześniu ? NOSIŁ WILK KILKA LAT FRANKOWICZÓW TERAZ PONIOSĄ NA WYSYPISKO I WILKA...

Odezwał się cwaniak frankowy ,nabijający się z "frajerów zł"  ,udający ,że nie umie czytać i rozumieć treści podpisywanych umów.

SKANDAL .

#11 Guest_daria

Guest_daria
  • Goście

Napisano 12 październik 2019 - 21:51

Bardzo cieszy mnie wyrok TSUE! Wreszcie coś się ruszyło! Teraz trzeba iść do prawnika i sądzić się z bankiem, bo banki raczej nic sensownego nie zaproponują. Moje dokumenty już leżą u mecenasa, który pisze pozew, bo sama bym nie dała rady go napisać. Jak ktoś potrzebuje namiar do prawnika od kredytów frankowych, to adwokat Michał Dziedzic z Kancelarii Klisz i Wspólnicy jest godny polecenia!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych