Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Dobra dieta

wróć do serwisu Kadry 77 odpowiedzi w tym temacie

#61 mil0sz

mil0sz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 11 marzec 2021 - 20:03

Dobrze wiedzieć takie kwestie.

#62 AniaWojt

AniaWojt

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 11 marzec 2021 - 20:16

Moim zdaniem to ludzie dość często nie mają definicji tego czym jest tak właściwie dieta. Dla większości jest to jakiś okres czasu w którym rezygnują z ulubionych potraw czy też przekąsek w celu zrzucenia zbędnych kilogramów. Oczywiście w praktyce nie ma to większego sensu bo nawet jeśli się nam to uda, uzyskany efekt będzie tylko tymczasowy. Dlatego też tak wiele można znaleźć narzekań na temat efektu jojo. Najważniejsze jest uświadomić sobie co tak na prawdę jest kluczem do sukcesu. Zdaniem wielu ekspertów jest to zmiana nawyków żywieniowych co wcale nie jest takie proste. Już od najmłodszych lat po przez obserwację oraz wychowanie naszych rodziców, powielamy pewne wzorce. Zmiana powinna zachodzić systematyczne, najlepiej "metodą małych kroków". Szczególnie jak mówimy o diecie bezglutenowej gdzie chleb bez glutenu jest jednym z podstawowych produktów odżywczych naszego menu.

#63 shazam

shazam

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 11 marzec 2021 - 21:42

Ciekawe przemyślenia.

#64 Kaczmar

Kaczmar

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 201 postów

Napisano 15 marzec 2021 - 14:10

mozna probowac pic caly czas kiszone soki, zakwasy warzywne z burakow ogorkow kapusty 

#65 mrowinski

mrowinski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 19 marzec 2021 - 13:27

Zdrowe odżywianie to podstawa teraz.

#66 shazam

shazam

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 26 marzec 2021 - 10:59

Oczywiście zdrowe odżywianie jest jak najbardziej na czasie. Wystarczy spojrzeć na to co otrzymamy w typowych sklepach z żywnością. Większość z nas nawet nie wie jaki to ma skład bo nie czyta etykiet. Warto przejrzeć swojemu menu pod kątem najbardziej niezdrowych przekąsek i je eliminować w miarę możliwości. Nie musi to być równoznaczne z porzuceniem przykładowo słodkości. Najważniejsze jest mieć umiar, a także przygotować coś w domowym zaciszu. Może to być chociażby taka tarta czekoladowa - https://uwielbiam.pl...wo-pomaranczowaZawsze możemy wybrać lepszej jakości czekoladę do jej zrobienia przez co smak będzie genialny :)

#67 Guest_Malwina

Guest_Malwina
  • Goście

Napisano 29 marzec 2021 - 14:20

Osobom chcącym poprawić swoją sylwetkę polecam wsparcie idealnego trenera personalnego Michała Tlocka, który właściwie pokieruje w osiągnięciu zamierzonego celu. Sama korzystam z jego usług i stosunkowo szybko zaczęłam widzieć rezultaty jakie chciałam osiągnąć.

#68 MazurekK

MazurekK

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 29 marzec 2021 - 15:13

Wolę sobie sam gotować niż płacić mnóstwo kasy za pudełka. Jak dla mnie to taka opcja dla leniwych

#69 Kaczmar

Kaczmar

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 201 postów

Napisano 30 kwiecień 2021 - 08:41

pudelka wychodzą strasznie drogo, mozna sobie samemu zamowic np zestaw sokow i zrobic samemu diete sokowa wyjdzie 3 razy taniej, dobre do diety sa soki kiszone

#70 Kamila3333

Kamila3333

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 01 maj 2021 - 15:09

Jeśli chodzi o dietę to ostatnio zainteresowałam się tematem witarianizmu, i jestem pod wielkim wrażeniem efektów. Zgłębiając temat trafiłam na nich https://www.odmladzanienasurowo.com/ i powiem szczerze że są niesamowici, nie wiem czy wytrwałabym tak długo odżywiając się w ten sposób... choć przyznam że niektóre potrawy wyglądają zaskakująco apetycznie - oglądałam filmik z pytania na śniadanie :) co sądzicie o takim stylu życia?Ktoś w ogóle próbował tej diety?

#71 wolna

wolna

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 196 postów

Napisano 21 maj 2021 - 09:30

Wszystko też zależy od tego, jakie efekty chcemy osiągnąć na tej diecie. Dobrym rozwiązaniem może okazać się także odżywka białkowa. Poczytaj na przykład o iso whey zero: https://swiatsupli.p...zero-227kg/p297

#72 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 954 postów

Napisano 29 maj 2021 - 13:07

W moim przypadku niestety przejście na dietę trochę trwało, ale udało się i bez problemu teraz jej się trzymam. Ostatnio zobaczyłem bloga https://mojemusli.pl...prosty-przepis/i korzystam teraz z niego bardzo często. Granola, którą wykonałem właśnie dzięki przepisowi na stronie, wyszła bardzo smaczna. 

#73 Guest_Kamila

Guest_Kamila
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2021 - 21:28

Dobra dieta musi być ukierunkowana na konkretny cel jak chcesz osiągnąć oraz być smaczna bo jedzenie ma sprawiać przyjemność. Polecam usługi oferowane przez Dietomed Centrum Dietetyki zapewniające kompleksową obsługę w kwestii diety wszelkiego rodzaju.

#74 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 563 postów

Napisano 23 czerwiec 2021 - 12:20

Często okazuje się, że jednym odpowiednim wsparciem jest dietetyk kliniczny. Kim on jest i czym konkretnie się zajmuje? Po wszystkie informacje sięgnijcie na stronę http://blog-medyczny...-moze-ci-pomoc/. Ja w skrócie powiem, że dietetyk kliniczny zajmuje się przede wszystkim żywieniem osób, które zmagają się z różnymi chorobami.

#75 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 625 postów

Napisano 10 lipiec 2021 - 18:27

Ja osobiście zamawiam na ten moment Catering Warszawa od Mój Catering i to już od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Obsługa jak i posiłki najwyższej jakosci, wszystko jest smaczne, świeże i apetycznie podane. Do tego przygotowali kilka ciekawych opcji diet w zależności od indywidualnych upodobań i potrzeb!

#76 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów

Napisano 11 sierpień 2021 - 13:30

Teraz propozycje przeróżnych diet dosłownie zalewają nas z każdej strony. A czy ktoś z Was wie jaka jest dieta najlepsza dla zdrowia? Moją uwagę zwrócił artykuł dostępny tutaj: https://ofio.pl/kata...-wyborze-diety/ znajdziecie w nim porady dotyczące tego czym się kierować przy wyborze diety.

#77 księgowy78

księgowy78

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 11 sierpień 2021 - 19:44

Najlepiej jest samemu liczyć kalorie. Samemy nauczysz się dibrych nawyków, no i jedzenie wyjdzie taniej. Jeżeli masz kartę multisportu, to masz dostęp do generatora diet. Sam korzystam z tego i już zleciało mi 6 kg :)

#78 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 843 postów

Napisano 17 wrzesień 2021 - 09:19

Poza dietą warto pomyśleć o ćwiczeniach, bez tego niestety nie będziemy wstanie szybko zrzucić na wadze. Jeśli chcesz zobaczyć szybsze efekty, to warto także pomyśleć nad wspomagaczami https://esterydy.pl/winstrol/ są one pomocne. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych