Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Dobra dieta

wróć do serwisu Kadry 71 odpowiedzi w tym temacie

#41 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 750 postów

Napisano 04 wrzesień 2020 - 08:31

Ja kiedys chodziłam na areobik, kupiłam sobie karnet na miesiąc, ale zszcerze powiem że to chyba nie dla mnie, z wszystkich sportow jakie są, lubie basen, rower i tenis- ktory wychoodzi mi troche komicznie ale sie staram  ;)

Za to powoli zaczynam wygrywać z problemem cellulitu Co mi pomaga

odpowiednia dieta

wspomniane ćwiczenia

szczotkowanie ciala na sucho

peelingi z kawy

no i odpowiednie serum, przetestowałam ich kilka ale największe rezultaty daje moim zdaniem serum Vialise. Na tej stronie wczytacie sie w jego sklad

https://stalowemiast...=pokaz&id=48616

#42 oxana

oxana

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 95 postów

Napisano 11 wrzesień 2020 - 11:00

Dobra dieta jest ważna dla utrzymania zdrowia, dobrego samopoczucia,ale również utrzymania prawidłowej masy ciała. Sprawdźcie sobie stronę http://dietetyczka.netmoże ktoś z Was będzie zainetresowany tematem. Znajdziecie tam sporo porad, wskazówek, informacij na temat suplementacji itp.

#43 dzasta

dzasta

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 01 październik 2020 - 07:52

u mnie taki rodzaj jedzenia się świetnie sprawdza :) 

dieta pudełkowa jest moim wybawieniem :)

Niestety ani czasu, ani zdolności kulinarnych nie mam :P

#44 Daria546

Daria546

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 październik 2020 - 10:49

Dobrze dobrana dieta  jest jednym z decydujących czynników, które mają wpływ na zdrowie i samopoczucie człowieka. Dlatego tak ważnym jest, aby odżywiać się odpowiednio. Niestety, w tym zabieganym świecie tak ciężko przychodzi nam odżywiać się regularnie. Na szczęście z pomocą wychodzi nam https://dietly.pl/ca...a/perfectdiet.świeżo,smacznie, zaskakująco! Dania precyzyjnie skomponowane, wspaniale przyprawione ale przede wszystkim stworzone z pasją, szacunkiem do produktu i sercem do gotowania.

#45 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 462 postów

Napisano 19 październik 2020 - 11:12

Na pewno ważne jest to co jemy. Dlatego zwracanie uwagę na odżywianie jest kluczowe. Obecnie można i nawet warto skorzystać z diet jakie są dostępne na terenie całego kraju jak np. https://www.catering...ta-bezglutenowa jest dieta bezglutenowa. Jest ona przeznaczona dla osób, które glutenu nie tolerują. Jak widać możliwości jest dużo. 

#46 zosiaa782

zosiaa782

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 październik 2020 - 14:04

Nie ma jednej odpowiedniej diety dla wszystkich. Ja jestem na diecie wegetariańskiej i czuję się na niej świetnie. Dodatkowo wykluczyłam z diety laktozę.

#47 Tomasz2

Tomasz2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 124 postów

Napisano 28 październik 2020 - 11:41

Zgadzam się, dieta powinna być dobrana do każdej osoby indywidualnie. Fajnym rozwiązaniem jest na pewno catering dietetyczny, gdzie można wybrać rodzaj diety, i  mamy dostarczane do domu 5 zdrowych posiłków. Bardzo dobre dania z dowozem oferuje firma Biorself - https://biorself-catering.eatbu.com/. W ich posiłkach nie ma przetworzonych półproduktów glutaminianu, cukru, gotowych mieszanek przypraw. Dostarczają swoje posiłki na terenie miasta Ryki, Dęblin, Garwolin, Żelechów.

#48 OlaJeszFreh

OlaJeszFreh

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 01 grudzień 2020 - 14:53

Dobry catering dietetyczny powinien przede wszystkim współpracować z dietetykiem, a czasem tak nie jest. Zanim więc wybierzesz jakąś firmę koniecznie to sprawdź. Kolejna istotna kwestia to dobranie kaloryczności diety i takiej liczby posiłków jaka Ci odpowiada (nie każdy chce jeść 5 posiłków dziennie). Czasem cateringi zgadzają się na przygotowywanie diety ułożonej przez Twojego dietetyka (gdy np. masz jakiś schorzenie), co też jest bardzo fajne. Ja czasem przygotowuję takie menu pod pacjenta, więc jeśli masz ochotę skorzystać to zapraszam https://jeszfresh.pl/

Spotkałam się z bardzo różnymi cateringami i wiele jest naprawdę godnych polecenia, warto próbować różnych, aby znaleźć firmę najlepszą dla siebie. Pozdrawiam, Ola

#49 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 939 postów

Napisano 04 grudzień 2020 - 17:01

Poza dietą trzeba także ćwiczyć aby schudnąć i co ważne chodzić na zabiegi, które ujędrnią naszą skórę oraz pomogą w usunięciu tkanki tłuszczowej. Jeśli zastanawiacie się czy kriolipoliza Kraków  https://www.gabinet-...tluszczowej.php jest skuteczna, to jak najbardziej tak. 

#50 el_damianello

el_damianello

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 07 grudzień 2020 - 14:02

Ćwiczenia i liczenie kalorii - musi być więcej spalonych niż zjedzonych, a skąd bierzesz jedzenie, to już mniej ważne. Jeśli ta równowaga będzie zachowana, efekty gwarantowane ;)

#51 mil0sz

mil0sz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 06 styczeń 2021 - 15:55

W dzisiejszych czasach trzeba być bardzo dobrze zorientowanym w kontekście tego co spożywamy. Niestety w większych sklepach są jedynie serwowane produkty jakie mają spełnić jedyną normę - niską cenę nabycia. Warto jest czasami zatrzymać się na chwilę by zerknąć na etykietę ulubionych rzeczy, można się nieźle zdziwić ile znajdziemy tam konserwantów. Jeszcze gorsze od nich są duże ilości cukru dlatego też w miarę możliwości szukajmy alternatyw. Może być ich wiele w zależności od tego jakie mamy preferencje. Dietetycy od zawsze zalecają spożywanie dużej ilości owoców, mogą być suszone. Dla mnie najlepszy zamiennikiem dla słodkich przekąsek były suszone daktyle. Po zjedzeniu kilku można zaspokoić swoje pragnienie. Do kupienia są przez internet między innymi w takich sklepach jak delikatesyzdrowo.pl gdzie znajdziemy także wiele zdrowych przekąsek. W dłuższej perspektywie czasu zrzucimy także zbędne kilogramy :)

#52 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 492 postów

Napisano 08 styczeń 2021 - 09:47

Szukając skutecznych diet dla siebie na odchudzanie, czy usuwanie toksyn z organizmu to polecam sprawdzić również ofertę przygotowaną przez SportFoodBox https://www.sportfood.pl/ gdzie znajdziecie zarówno cateringi 3,5 i 10 dniowe. Do tego tak smaczne diety sokowe które na pewno skutecznie wpłynął na Wasze samopoczucie i wygląd. Pozdrawiam!

#53 karolina.szymczak79

karolina.szymczak79

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 styczeń 2021 - 14:28

Czy taka dieta pudełkowa będzie dobrym rozwiązaniem do zrzucenia kilku kilogramów? Słyszałem, że sprawdza się to w rzeczywistości. Jakie jest Wasze zdanie?

Ja osobiście próbowałam dietę pudełkową i nie do utrzymania na dłużej i do tego mega drogo wychodzi naprawdę tanim kosztem możesz zrobić sobie pudełka na cały dzień poświęcając codziennie 40 minut w kuchni. Oblicz swoje zapotrzebowanie i ułóż posiłki w kreatorze np. fitatu.

#54 pomocna

pomocna

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 216 postów

Napisano 23 styczeń 2021 - 21:14

Sama przygotowuje sobie posiłki w domu. Nie korzystam z diety pudełkowej, jeśli zgłębimy wiedzę jakie posiłki są zdrowe, czego w składach unikać to damy radę odżywiać się zdrowo. Zrezygnowałam ze słodyczy, unikam cukru. Jeśli mam ochotę na przekąskę to sięgam po taką pastę orzechową https://onedaymore.p...karobem-zestaw/. Mają też świetne owsianki, granole, musli. Bez dodatku cukrów, bardzo dobry pomysł na śniadanie, kolację, przekąskę. 

#55 miiisiek

miiisiek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 56 postów

Napisano 05 luty 2021 - 15:42

Dobra dieta to w zasadzie podstawa poprawnego funkcjonowania. Ale nie można też zapominać, i moim zdaniem to ma duże znaczenie, że ważne też jest jakiej jakości spożywamy produkty. Chodzi mi o to, że w takiej żywności marketowej może być niewiele wartości odżywczych. 

Chodzi mi o taką naturalną zdrową żywność, jak w tym sklepie https://staropolskagaleriasmaku.pl/ .

#56 TeddyBear1

TeddyBear1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 08 luty 2021 - 18:47

Przede wszystkim ważny jest ruch - bez niego dużo się nie zdziała

#57 pawel36

pawel36

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 08 luty 2021 - 22:08

Założenie spółki jest dosyć skomplikowane, ale utrzymanie jej wysokiego stopnia rentowności, w obecnych czasach, to heroizm i niemal cud. Nie dziwi więc, że wielu przedsiębiorców jest zmuszona zamykać swoje firmy, bo nie przynoszą dochodów, tracą płynność finansową i popadają w spore zadłużenia, które trudno im spłacić. Rynek jest niestabilny, a coraz to nowe obostrzenia rządowe nie służą gospodarce. W LTDBroker doskonale rozumiemy trudne położenie przedsiębiorców dycydujących zamykać swoje biznesy. Mamy wieloletnią praktykę w obsłudze spółek wymagających sprzedaży, przechodzących przez kontrole z urzędów państwowych i bardzo zadłużonych. LTDBroker zajmuje się skupem zadłużonych spółek. LTDBroker skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl Nasz zespół składaja się z doświadczonych specjalistów od prawa handlowego, procesów upadłościowych i restrukturyzacji firmy, biegłych sądowych i logistyków. LTDBroker skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl Poradzimy sobie z niepełną dokumentacją, zadłużeniami w ZUS, US i u kontrahentów, z przeróżnymi kontrolami i bankructwem spółki. LTDBroker skutecznie chroni majątek osobisty członków zarządu przed wierzycielami. Jeśli potrzebują Państwo pomocy, prosimy o kontakt. Gwarantujemy rozwiązanie spełniające Wasze oczekiwania i potrzeby. Skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl

#58 pawel36

pawel36

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 08 luty 2021 - 22:09

Założenie spółki jest dosyć skomplikowane, ale utrzymanie jej wysokiego stopnia rentowności, w obecnych czasach, to heroizm i niemal cud. Nie dziwi więc, że wielu przedsiębiorców jest zmuszona zamykać swoje firmy, bo nie przynoszą dochodów, tracą płynność finansową i popadają w spore zadłużenia, które trudno im spłacić. Rynek jest niestabilny, a coraz to nowe obostrzenia rządowe nie służą gospodarce. W LTDBroker doskonale rozumiemy trudne położenie przedsiębiorców dycydujących zamykać swoje biznesy. Mamy wieloletnią praktykę w obsłudze spółek wymagających sprzedaży, przechodzących przez kontrole z urzędów państwowych i bardzo zadłużonych. LTDBroker zajmuje się skupem zadłużonych spółek. LTDBroker skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl Nasz zespół składaja się z doświadczonych specjalistów od prawa handlowego, procesów upadłościowych i restrukturyzacji firmy, biegłych sądowych i logistyków. LTDBroker skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl Poradzimy sobie z niepełną dokumentacją, zadłużeniami w ZUS, US i u kontrahentów, z przeróżnymi kontrolami i bankructwem spółki. LTDBroker skutecznie chroni majątek osobisty członków zarządu przed wierzycielami. Jeśli potrzebują Państwo pomocy, prosimy o kontakt. Gwarantujemy rozwiązanie spełniające Wasze oczekiwania i potrzeby. Skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl

#59 Guest_Tobiasz

Guest_Tobiasz
  • Goście

Napisano 25 luty 2021 - 17:46

Polecam ofertę poradni dietetycznej DietoMed, gdzie można otrzymać profesjonalną i spersonalizowaną dietę, dostosowaną do aktualnych, indywidualnych potrzeb. Dieta jest komponowana przez rzetelne specjalistki. Ja uzyskałem skuteczne porady które pomogły mi schudnąć i poprawić jakość życia.

#60 sakira23

sakira23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 26 luty 2021 - 06:57

Mi dietetyk polecił kaszę kukurydzianą https://www.bee.pl/9...za-kukurydziana. Świetnie sprawdza się w domu przy daniach obiadowych i nie jest tucząca tak jak inne rzeczy typu ziemniaki 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych