Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dobra dieta

wróć do serwisu Kadry 18 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mateo122

Mateo122

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 75 postów

Napisano 25 sierpień 2019 - 18:56

Czy taka dieta pudełkowa będzie dobrym rozwiązaniem do zrzucenia kilku kilogramów? Słyszałem, że sprawdza się to w rzeczywistości. Jakie jest Wasze zdanie?

(...) grzecznym dziewczynkom los się nie odpłaca.

#2 michalwu

michalwu

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 252 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 27 sierpień 2019 - 20:38

Przede wszystkim ważny jest ruch - bez niego dużo się nie zdziała ;)

Ten świat przypomina mi Cartoon Newtork.

#3 Aligru

Aligru

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 152 postów

Napisano 04 wrzesień 2019 - 16:42

Dobre diety znajdziesz na https://www.womenshealth.pl/Poczytaj, sprawdź, popróbuj. Przy czym dobrze to połączyć z ćwiczeniami.

#4 liliana13992

liliana13992

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 06 wrzesień 2019 - 10:00

Widzę, że opinie są jak najbardziej pozytywne. Dlatego chyba skorzystam z tej oferty.

Żyje się tak samo jak się śni - w pojedynkę.

#5 kamarek

kamarek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów
  • LokalizacjaPuławy

Napisano 14 wrzesień 2019 - 16:03

Oczywiście, że tak. Jesz dobre i zbilansowane posiłki o konkretnej ilości kalorii. Catering https://nutridieta.p...awa-w-krakowie/ pozwala na wykluczenie składników, które wytypujesz. Możesz wybierać dietę dopasowaną pod siebie. Korzystam z ich oferty od ponad roku. Co do kosztów to wychodzi to podobnie gdy jadłem na mieście. 

#6 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 630 postów

Napisano 17 wrzesień 2019 - 10:22

Prawdę mówiąc to ja nie wiem, na czym ta cała dieta pudełkowa polega.

#7 marko31

marko31

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 17 wrzesień 2019 - 20:31

Najlepiej jeść wszystko, ale z umiarem i tym, co nam szkodzi. Dobrze pomaga też dobry probiotyk. Dla mnie sprawdzony jest flostrum. Sprawdzone zwłaszcza na biegunkę podróżnych, czyli wtedy, kiedy lokalne smakołyki czy woda szkodza.

#8 Formala

Formala

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 26 wrzesień 2019 - 20:06

marko31 doskonale cie rozumiem.. u mnie zmiana diety spowodowala duze rozstrojenia jelit i do dzisiaj walcze z problemem.. nie chcialam sie jednak poddac i aby schudnac a nie meczyc sie z dieta zdecydowalam sie na zabieg wyszczuplajacy tj liposukcje tutaj https://modelowanies...ki.net/#welcome i jestem zachwycona :D

#9 adamela

adamela

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 190 postów

Napisano 26 wrzesień 2019 - 20:10

no to jak masz problemy z perystaltyka to warto sobie kuracje intesta zrobic. dzieki zawartosci maslanu sodu naprawde super reguluje prace jelit. dodatkowo odbudowuje tez uszkodzona blone sluzowa 

#10 Nielatający

Nielatający

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 28 październik 2019 - 10:35

Dobra dieta to zbalansowana dieta. Każdy kto chce zrzucić kilka kilogramów, musi podejść do tego możliwie, jak najrozsądniej. Odchudzając się warto jest także stosować suplement jakim jest Vanefist Neo. I to powinno zrobić robotę. 

#11 Guest_Agata

Guest_Agata
  • Goście

Napisano 31 październik 2019 - 23:30

Dobra dieta pudełkowa pomoże schudnąć i się przy tym nie nabawić anemii czy innych niedoborów. Zamawiam catering Cud i Miód, jak sama nazwa wskazuje, smakuje wybornie, mam energię do ćwiczeń i nie jestem ospała. 

#12 ewelinaas

ewelinaas

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 12 listopad 2019 - 08:44

Znalazłem tu mnóstwo cennych porad. Świetny wątek jak dla mnie. 

Epoki mijają jak ruchome piaski. Miejsce, w którym stoimy teraz, nie jest tym samym miejscem co poprzednio.

#13 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 664 postów

Napisano 12 listopad 2019 - 10:52

Dobra dieta musi być wywarzona i odpowiednio zbilansowana. Nie może w niej niczego brakować, a to co odstawiamy, trzeba zastąpić innymi składnikami.

#14 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 400 postów

Napisano 02 grudzień 2019 - 22:04

Dobra dieta to przede wszystkim taka, która jest zdrowa i stworzona przez dietetyka i to specjalnie pod nasze potrzeby! Dlatego ja jak chciałam zrzucić trochę kilogramów z zdrowy sposób, to wykupiłam sobie plan na https://potreningu.pl/plan :) Dostałam dietę dopasowaną do mnie i nielimitowany kontakt z dietetykiem!

#15 Tfutu4

Tfutu4

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 23 grudzień 2019 - 09:36

Takie diety jak najbardziej są dobre. Ogromna oszczędność czasu jeżeli ktoś nie lubi gotować. 

Każdą rewolucyjną ideę można podsumować trzema fazami – to niemożliwe, nie będę marnować czasu – to możliwe, ale nie warte zachodu – mówiłem przez cały czas, że to był dobry pomysł.

#16 PawluM

PawluM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 79 postów

Napisano 30 grudzień 2019 - 16:14

Jasne, że tak, mam takie samo podejście. Jednak wcale nie trzeba decydować się na jakąś restrykcyjną dietę, wystarczy może odrzucić niektóre z niezdrowych produktów, postawić na ich zdrowe zamienniki. Na pewno warto wprowadzić do diety sporo owoców i warzyw. Przejrzyjcie sobie ten artykuł znajdziecie tu najzdrowsze rośliny dla waszego organizmu

#17 zaksiegowana

zaksiegowana

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 02 styczeń 2020 - 09:09

Dieta pudełkowa to bardzo dobre rozwiązanie zwłaszcza wtedy gdy nie mamy czasu gotować i cenimy wygodę.

#18 stalowiec23

stalowiec23

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 05 styczeń 2020 - 04:11

marko31 doskonale cie rozumiem.. u mnie zmiana diety spowodowala duze rozstrojenia jelit i do dzisiaj walcze z problemem.. nie chcialam sie jednak poddac i aby schudnac a nie meczyc sie z dieta zdecydowalam sie na zabieg wyszczuplajacy tj liposukcje tutaj modelowaniesylwetki.net/#welcome i jestem zachwycona :D

Restrykcyjne diety się nie sprawdzają. Trzeba podejść do tematu profesjonalnie i ułożyć dietę pod daną osobę. Wtedy na pewno nie zaszkodzi w żaden sposób. Kolejny punkt to aktywność fizyczna, dzięki której masz efekty gwarantowane. Wiem, bo sam przez to przechodziłem. Znalazłem rewelacyjnego trenera w Wałbrzychu w City Fit https://cityfit.pl/k...leria-victoria/ Plan treningowy był różnorodny, więc nie nudziłem się na zajęciach. Pierwsze efekty dodały mi więcej sił do dalszej walki. Jestem z siebie dumny. A to modelowanie sylwetki jest w ogóle bezpieczne? Nie ma żadnych powikłań?  

#19 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 664 postów

Napisano 15 styczeń 2020 - 12:27

Dieta nie ma być dobra, tylko zbilansowana i wartościowa.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych