Skocz do zawartości

Zdjęcie

RODO 2018: ułatwienia dla małych przedsiębiorców

wróć do serwisu Moja Firma 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102636 postów

Napisano 23 sierpień 2019 - 22:39

Koordynujący reformę ochrony danych osobowych dr Maciej Kawecki poinformował PAP, że resort cyfryzacji zamierza w projekcie ustawy o ochronie danych osobowych wprowadzić przepisy, które będą ułatwieniem dla małych przedsiębiorców, przetwarzających dane na własne potrzeby

Powrót do artykułu: RODO 2018: ułatwienia dla małych przedsiębiorców

#2 Guest_Joanna

Guest_Joanna
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 22:39

Przepisy RODO od kiedy się pojawiły, to stały się mocno problemowe. Teraz od maja weszły w życie przepisy dostosowujące ustawodawstwo krajowe do RODO. Zmieniły przy okazji 160 ustaw. Na szczęście kancelaria Klisz i Wspólnicy robi w październiku szkolenie z tych zmian i nie trzeba po nocach siedzieć i analizować tych zmian. Wszystko zostanie omówione.

#3 Guest_Matylda

Guest_Matylda
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 21:29

RODO jest straszne... totalnie nie ogarniam tematu. Joanna, czy wiesz kiedy i gdzie dokładnie organizowane jest to szkolenie przez tę Kancelarię Klisz i Wspólnicy? Prowadzimy sklep, w którym ciągle mamy styczność z danymi osobowymi i nie chciałabym popaść w tarapaty z powodu tego, ze nie znam do końca przepisów, a na blogach to wszędzie co innego jest napisane... Nawet tego artykułu za bardzo nie ogarniam :/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych