Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pomysł na późne wakacje

wróć do serwisu Sektor Publiczny 10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jank

Jank

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 21 sierpień 2019 - 18:59

W jaki sposób zaplanować późny urlop by miło spędzić czas i wypocząć. Jakieś pomysły?

#2 degustujemy

degustujemy

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 21 sierpień 2019 - 19:17

Późny urlop jest najlepszy - zdecydowanie mniej turystów  :P Polecam góry, sam wybieram się w tym roku do Zakopanego.

Mój blog, na którym testuje jedzenie https://degustujemy.pl/

#3 Anka Nova

Anka Nova

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24 sierpień 2019 - 23:12

W tym roku urlop przypadł nam na październik,bardzo lubię taki późny urlop.Fajnie wyjechać sobie i odpoczać przed nadchodzącą zimą.My w tym roku wybieramy się do Azji.Mój mąż znalazł ciekawa oferte wyjazdu do Uzbekistanu:) w Azji byliśmy już kilka razy,ale w Uzbekistanie jeszcze nie.

#4 Zuzanka

Zuzanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 51 postów

Napisano 28 sierpień 2019 - 21:15

Urlop należy planować tak by robić to co się lubi. Każdy z nas jest inny gdyż jeden woli leniwy wypoczynek na plaży, a drugi lubi ten czas spędzić aktywnie i dodatkowo coś zobaczyć. Podróżowanie po świecie jest fajne gdyż wzbogaca nasze wnętrze i pozwala poznawać historię danego kraju. Jeżeli planujecie wyjazd do Uzbekistanu to koniecznie w opcji wycieczki objazdowej wówczas wrócicie mega zadowoleni.

#5 Jank

Jank

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 01 wrzesień 2019 - 14:18

Zuzanka twój pomysł bardzo oryginalny i spodobał mi się. Z jakim biurem zwiedzałaś Uzbekistan?

#6 Zuzanka

Zuzanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 51 postów

Napisano 01 wrzesień 2019 - 18:51

W Uzbekistanie byłam z Wytwórnia Wypraw. Jest to warszawskie biuro, które ma oryginalne portfolio z niepowtarzalnymi kierunkami wyjazdów. Jestem nimi oczarowana ze względu na świetną organizację jak i fajną atmosferę na wyjeździe. W tym roku też się z nimi wybieram na zwiedzanie świata.

#7 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 220 postów

Napisano 12 wrzesień 2019 - 06:40

Późne wakacje są naprawdę w porządku jeśli chodzi o takie wyjazdy. ;)

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#8 Zuzanka

Zuzanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 51 postów

Napisano 12 wrzesień 2019 - 13:04

W tym roku wyruszam z Wytwórnią Wypraw na podbój Iranu. Kuszą mnie miejsca jeszcze mało odwiedzane przez turystów, pełne tajemnic ze swymi wspaniałymi zabytkami. Wycieczka objazdowa to zaś fantastyczna alternatywa by móc taki kraj zwiedzić w większej części.

#9 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 310 postów

Napisano 12 wrzesień 2019 - 13:07

Kuszą mnie miejsca jeszcze mało odwiedzane przez turystów, pełne tajemnic

W takim razie lepiej już zacznij się modlić o szczęśliwy powrót z wakacji. ;)

#10 kerryjane72

kerryjane72

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 22 październik 2019 - 19:54

Ja też wole organizować swoje wakacje poza sezonem. Jakoś nic tak mnie nie denerwuje jak tłumy ludzi, strasznie to na mnie działa. Wiem, że są takie miejsca gdzie niezależnie od pory trzeba będzie się z tym liczyć, ale to staram się oczywiście ich unikać. Co do organizowania wakacji to tu warto też mieć doświadczenie, przygotować się dobrze do tego. Przede wszystkim znalezienie hotelu i taniego lotu będzie najważniejszą rzeczą. Sprawdźcie sobie tu ofertę od https://www.biletylotnicze.pl/airlines Z pomocą takich serwisów powinniście łatwo ogarnąć tanie loty do różnych kierunków na świecie.

#11 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 12 listopad 2019 - 12:44

Jedynym ulubionym miejscem moich dzieci w wakacje jest morze, dlatego też nad nie często wyjeżdżamy w wakacje, spędzamy wtedy noce w domkach, tanie domki są dostępne właśnie na tej stronie https://www.przymorz...omki-letniskowe, jest ich sporo i wszystkie blisko morza 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych