Kategorie
Skocz do zawartości

Gdzie zaopatrujecie się w zamienniki?

zieba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele zależy od tego jaki posiadasz kapitał na ten cel.

Fakty są takie, że części oryginalne, to zwykle części które przeszły przez wyśróbowany dział jakości. Dają więc niejako gwarancję tego, że ich żywotność będzie większa.

Zamienniki - jak sama nazwa wskazuje, to zamienniki, więc nic większość osób godzi się z tym, że są mniej żywotne.

Jak to w praktyce wygląda - cóż, trzeba to dokładnie porównać. Polecam jeszcze zapoznać się z https://motoszef.pl/

Witryna na której można znaleźć trochę więcej informacji z tego zakresu.

• 7 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli jakaś część jest zużyta to w pierwszej kolejności sprawdzam czy mogę ją zregenerować. Ostatnio regenerowałem przekładnię i maglownicę. Zleciłem to zadanie firmie Regmot i jestem zadowolony z wykonanej naprawy. Polecam ich usługi.

• 10 miesięcy temu...
Gość Arek

Ja stawiam na regenerację części. Ostatnio w moim wozie padł konwerter od automatycznej skrzyni biegów. Skorzystałem z usług firmy Hydrokinetyczne.pl, która specjalizuje się w tego typu naprawach. Po regeneracji skrzynia działa jak nowa. Polecam ich usługi.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...