Skocz do zawartości

Zdjęcie

jazda po alkoholu malopolska

alkohol sprawa karna

1 odpowiedź w tym temacie

#1 krisso

krisso

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 sierpień 2019 - 09:45

Witam, szukam namiarów na sprawdzonego i najlepszego prawnika do sprawy karnej zwiazanej z prowadzeniem samochodu po alkoholu. Mam nie ukrywam duży problem, poranna kontrola i niestety z poprzedniego dnia zostało 0,6 promila. Nie wyobrażam sobie żebym mógł funkcjonować bez prawa jazdy bo mieszkam na wsi i codziennie dojezdzam do pracy prawie 40km. Interesuje mnie warunkowe umorzenie postepowanie, tylko pytanie kto mi to poprowadzi tak zeby sie udalo? Szukam kogoś najlepiej z małopolski, ewentualnie śląsk. 

#2 Guest_Iwonnaa

Guest_Iwonnaa
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2019 - 09:48

Witam, szukam namiarów na sprawdzonego i najlepszego prawnika do sprawy karnej zwiazanej z prowadzeniem samochodu po alkoholu. Mam nie ukrywam duży problem, poranna kontrola i niestety z poprzedniego dnia zostało 0,6 promila. Nie wyobrażam sobie żebym mógł funkcjonować bez prawa jazdy bo mieszkam na wsi i codziennie dojezdzam do pracy prawie 40km. Interesuje mnie warunkowe umorzenie postepowanie, tylko pytanie kto mi to poprowadzi tak zeby sie udalo? Szukam kogoś najlepiej z małopolski, ewentualnie śląsk. 

Witaj,
znam temat, mój mąż miał podobny problem, jest zawodowym kierowcą i jego pensja była dla nas podstawą do życia no i niestety zaliczył wpadkę która była dla nas wyrokiem. Też z polecenia poszliśmy do mecenasa Mateusza Mosora po pomoc i to była nasza najlepsza decyzja! Sprawa już jest zakończona, udało się uzyskać waruknowe umorzenie postepowania i mąż dalej może wykonywać swoją pracę. Jeździć samochodem prywatnie co prawda nie może, ale ma pozwolenie na pracę. Myślę że dojazd do pracy też powinien byc uznany za warunek, jaki sędzie weźmie pod uwagę. Najlepiej skontaktuj się z prawnikiem i dowiedz jakie masz szanse, nam z góry powiedział jakie są możliwości i jaka jest szansa na uzyskanie umorzenia. Podjęliśmy się sprawy i było warto. Polecam z całego serca mecenasa Mosora, przyjmuje w Chrzanowie i chyba Krakowie z tego co mi wiadomo. My jeździliśmy do Chrzanowa bo z Jaworzna mamy blisko. Pozdrawiam i powodzenia życzę! 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych