Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zakładanie strony internetowej

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 qawisto

qawisto

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 19 sierpień 2019 - 08:09

Dzień dobry , chcę w najbliższym czasie rozpocząć działalność online . Jak wiadomo , do tego jest potrzebna strona internetowa . Czy Waszym zdaniem warto jest próbować samodzielnie coś takiego skonstruować ? Czy może lepiej wybrać jakieś zewnętrzne firmy do realizacji tego zadania ? Mam pewną wiedzę w tym temacie , aczkolwiek zastanawiam się , czy to będzie po prostu wystarczające , aby stworzyć coś rzeczywiście fachowego i funkcjonalnego

#2 Guest_AlexandraOla

Guest_AlexandraOla
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 14:46

Osobiście uważam, że mając "pewną wiedzę w temacie" daleko się nie zajedzie. Stałam rok temu przed podobnym dylematem i przez wzgląd na budżet zdecydowałam się działać sama. No i nie wyszło. Bo strona (właściwie to sklep) oferująca kursy online ładowała się tak masakrycznie długo, że zdążałam zrobić sobie w tym czasie kawę. Dopiero zewnętrzna firma mi to ogarnęła. Dużo nie wzięli ale to nie jedyne co trzeba zrobić przy mojej stronie i zastanawiam się czy nie lepiej wyjdę zlecając zrobienie tego od nowa. Swoją droga polecam Ci panią Agatę - to ona mi teraz wszystko ogarnia (577312116)

#3 polakzkrwi

polakzkrwi

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 20 sierpień 2019 - 03:38

Według mnie, jeśli chcesz posiadać porządne strony internetowe, to lepiej zdecydować się na firmy zewnętrzne. Z tego co piszesz, masz tylko PEWNĄ wiedzę w tym aspekcie. To zdecydowanie za mało, aby powstała nowoczesna pod względem wizualnym, a także praktyczna w użytkowaniu strona, teraz jest w czym wybierać, bo przecież dużo podmiotów dobrze działa w tym temacie i można liczyć na satysfakcjonujące efekty

#4 qawisto

qawisto

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 21 sierpień 2019 - 07:24

Ola : dzięki za namiary . polakzkrwi : masz coś konkretnego na myśli ?

#5 polakzkrwi

polakzkrwi

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 sierpień 2019 - 04:12

Na przykład kiedyś korzystałem z https://www.pixelshark.eu Oni dawniej wykonywali dla mnie różne strony internetowe. Naprawdę dobrze wywiązali się ze swojego zadania, bo stronki nie tylko ładnie wyglądały, ale właściwie działały, nie miałem żadnego problemu z ich obsługiwaniem. Później realizowali jeszcze dla mnie kwestie związane z blockchain, lecz to już zupełnie inna para kaloszy

#6 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 22 sierpień 2019 - 07:23

Nie wyobrażam sobie, że firma nie ma swojej strony internetowej.

#7 qawisto

qawisto

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 23 sierpień 2019 - 06:50

ok , dzieki za rady

#8 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 563 postów

Napisano 13 wrzesień 2019 - 06:34

Jest wiele programów dla stworzenia sobie własnej strony www, jasne, że mozna się pobawić, jednak jeśli chcecie aby strona wyglądała profesjonalnie to warto będzie to oddać w ręce profesjonalnej firmy. Obecnie bardzo wiele osób korzysta z urządzeń mobilnych takich jak tablety czy telefony, Tak wieć strona powinna byc w pełni responsywna, a stworzenie takiej strony łatwe nie jest....

https://aobiznes.pl/...my-w-internecie

Porządna strona www to w końcu wizytówka dla firmy. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych