Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kosmetyki samochodowe - Hek Cosmetics

Hek

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 387 postów

Napisano 13 sierpień 2019 - 22:45

Cześć,

Chciałbym zapytać Was co sądzicie na temat kosmetyków samochodowych od Hek Cosmetics w zakresie auto detailignu - warto na nich postawić, czy macie dla mnie inne propozycje?

Z góry dzięki za wszystkie wskazówki!

#2 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 269 postów

Napisano 14 sierpień 2019 - 07:40

Jak najbardziej jestem za, z resztą używamy produktów od Hek Cosmetics w naszym salonie autodetailingu i przyznam, że dają sobie bardzo dobrze radę. Ceny zestaw nie są drogie i posiadają produkty zarówno do wnętrz, jak i odpowiedniego utrzymania zewnętrznej części auta - woski, szampony, czy środki do felg. 

#3 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 183 postów

Napisano 20 sierpień 2019 - 12:58

Podzielam opinie poprzednika i ogólnie jeśli będziecie chcieli je kupić to do użytku prywatnego brałem je tutaj https://max-trade.pl...ki-samochodowe/  bo mają kategorie zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz. Natomiast jak chce ktoś podjąć współpracę to już bezpośrednio można kontaktować się przez ich stronę internetową. Kosmetyki rzeczywiście dą bardzo skuteczne i dobrze pachną. Można doczyścić praktycznie wszystko i odzyskać ponownie piękny wygląd swojego auta, które kilka lat temu wyjechało z salonu. 

#4 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 21 sierpień 2019 - 22:13

Dobrze wiedzieć na jakie kosmetyki warto stawiać w przypadku auta, też chciałbym zadbać trochę o swoje Audi. Może jak znajdę chwilę to sobie je zamówię i też sprawdzę jak zadziała na mój lakier. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych