Skocz do zawartości


FK.marża

Vat marża WNT

wróć do serwisu Księgowość 1 odpowiedź w tym temacie

#1 Guest_Eliza

Guest_Eliza
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 17:04

jestem podatnikiem Vat-UE zakupiłam telefon drogą WNT ze stawką 0%

telefon używany

czy mogę go odsprzedać na fakturę marża?



#2 Guest_Eliza

Guest_Eliza
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 14:53

adnotacja na fakturze:
0% zwolniony w ramach procedury marży art.36 DL

 

czy ta adnotacja oznacz że to jest faktura marża?





Dodaj odpowiedź



  



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Vat, marża, WNT

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych