Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak pokonać syndrom wypalenia zawodowego?

wróć do serwisu Moja Firma 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102688 postów

Napisano 08 sierpień 2019 - 09:12

„A to przyszedł Pan do mnie po pierwszym zawale” - takie było pierwsze zdanie, jakie powiedział mi lekarz, kiedy opisałem mu objawy, które towarzyszyły mi od kilku dni. Gdy to usłyszałem, pomyślałem, że zaraz będę miał kolejny. Na szczęście gruntowne badania wykazały, że zawału nie było i mój organizm jest zdrowy, tylko przemęczony. Musiałem wprowadzić kilka istotnych​​​​​​​ zmian w moim harmonogramie pracy.

Powrót do artykułu: Jak pokonać syndrom wypalenia zawodowego?

#2 Guest_Gosia

Guest_Gosia
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 09:12

Czasem warto udać się do poradni psychologicznej, bo problem pewnie tkwi w nas samych. Ja byłam w Warszawie w Kar-Mel i na prawdę sporo mi to pomogło :)

#3 Andrzej_B

Andrzej_B

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 sierpień 2019 - 11:31

Jak to mówią: "Lepiej płakać u psychologa niż śmiać się u psychiatry" :) 

#4 Tomasz2

Tomasz2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 24 październik 2019 - 04:47

Pewnie że tak. Takie rozmowy z dobrym psychologiem potrafią postawić na nogi. A teraz coraz więcej osób traktuje wizytę u psychologa jak u lekarze, który po prostu ma pomóc, przestajemy się wstydzić, że korzystamy z jego usług, co jest bardzo dobrym trendem.  Bardzo dobrym psychologiem i psychoterapeutą, który specjalizuje się w pomocy osobom wypalonym zawodowo jest pani doktor Joanna Lena Lipin - https://www.znanylek...uta/czestochowa. Moja żona korzystała z jej pomocy i udało jej się dość szybko dojść do siebie. Pani doktor ma gabinet w Częstochowanie, ale prowadzi także terapię online, możliwe są także wizyty domowe.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych