Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak się bawicie na imprezach integracyjnych

wróć do serwisu Księgowość 12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Adambb

Adambb

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 01 sierpień 2019 - 06:30

Ciekawi mnie to jak sie bawicie na imprezach integracyjnych. Czy lubicie takie spotkania? 

#2 qawisto

qawisto

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 01 sierpień 2019 - 07:58

To tak naprawdę wszystko zależy od tego , z kim będziesz imprezować . Kiedyś miałam nie do końca miłe koleżanki w pracy i bardzo nie lubiłam chodzić na takie spotkania . unikałam ich jak ognia . Teraz Natomiast w nowej pracy świetnie się na czymś takim bawię

#3 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 566 postów

Napisano 01 sierpień 2019 - 08:30

To że w firmie warto organizować takie spotkania jest oczywiste. Problem jest często w tym jak takie spotkanie jest zorganizowane. Tego typu imprezy przydają się zwłaszcza wtedy, gdy w zespole pojawiają się nowe osoby lub też gdy tworzony jest zupełnie nowy zespół. Na pewno takie spotkanie ma wpływ na poprawę wzajemnej komunikacji i atmosfery w pracy, a co za tym idzie – na jakość współpracy. 

Ze swojej strony polecam imprezy w Airo w Warszawie

https://airo.fun/par...acyjne-dla-firm

Świetna opcja na zaplanowanie ciekawej integracji firmowej. 

#4 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 215 postów

Napisano 01 sierpień 2019 - 10:40

Takie spotkania w przypadku niektórych firm organizowane są naprawdę często.

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#5 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 578 postów

Napisano 05 sierpień 2019 - 13:27

Ja się całkiem dobrze bawię na takich imprezach.

#6 Nana30

Nana30

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 05 sierpień 2019 - 13:49

Ja na imprezach integracyjnych bawię się świetnie. Korzystamy z https://pestkaevent.pl/ która takie wyjazdy nam organizuje. Mają duże doświadczenie w tym temacie, więc imprezy są zawsze udane i wszyscy wychodzą z nich zadowoleni. Profesjonalna ekipa zapewnia zabawę i ciekawe punkty programowe. Świadczą usługi na najwyższym poziomie.

#7 ada789

ada789

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 06 sierpień 2019 - 09:00

Ja osobiście uwielbiam imprezy integracyjne bo pozwalają one lepiej poznać się z pracownikami.

#8 Izak

Izak

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 06 sierpień 2019 - 16:16

Generalnie nieźle, ale to zależy od ekipy jaką się ma w pracy.

#9 MireczekW

MireczekW

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 118 postów

Napisano 18 wrzesień 2019 - 09:39

Wydaje mi sie, że to jak ludzie bawią się na imprezach integracyjnych jest zależne od tego jak ta impreza jest zorganizowana. Jak dla mnie dobrym pomyłem jest studio kulinarne CulinaryOn . Organizowanie firmowej imprezy z gotowaniem może być czymś oryginalnym a przy okazji fajnie moze zintegrować

#10 pokazfajerwe

pokazfajerwe

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 wrzesień 2019 - 12:19

Integracja pracowników jest bardzo ważna, a imprezy firmowe są dobrymi do tego okazjami. Przy dobrym jedzeniu i odrobinie alkoholu ludzie znacznie się do siebie zbliżą. Warto zadbać też o zorganizowanie jakichś atrakcji, np. pokazu fajerwerków. Będzie to ciekawe urozmaicenie wieczoru.

#11 Majka1

Majka1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 18 wrzesień 2019 - 15:04

Imprezy iteracyjne to fajna rozrywka jak i doskonały czas na poznani ludzi pracujących w naszym kręgu troszkę lepiej i w innych okolicznościach.

#12 Amoniaczek2

Amoniaczek2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 19 wrzesień 2019 - 06:22

U nas na imprezach integracyjnych jest całkiem normalnie :) zupełnie nie wpisujemy się w kanon hucznych spotkań i mocno zakrapianych imprez. Ostatnio byliśmy na trzydniowym wyjeździe w zakopanym i czas była tak wypełniony na wspólne spędzanie czasu, że na wieczornym bankiecie niewiele osób miało już siłę imprezować :) Wszystko tak naprawdę zależy od specyfiki firmy i pracujących w niej ludziach :) u mojej znajomej to się dzieje na takich wyjazdach. Aż czasem jestem w  szoku... :o  

#13 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 854 postów

Napisano 19 wrzesień 2019 - 17:38

Ja lubię i uczestnicze we wszystkich :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych