Skocz do zawartości

Zdjęcie

Transport towarów sypkich

wróć do serwisu Logistyka 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 kosek77

kosek77

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 31 lipiec 2019 - 09:33

Jeśli znacie dobrą firmę spedycyjną, która skupia się na logistyce materiałów sypkich to dajcie tutaj namiary. Chętnie skorzystam z propozycji, najlepiej jakaś firma, która ma doświadczenie właśnie w takich transportach i będzie w stanie się tym kompleksowo zająć. Potrzebuje kogoś, nad kim nie będzie trzeba stać z batem i od początku do końca go kontrolować w trakcie pracy.

#2 Caryk88

Caryk88

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 14 sierpień 2019 - 07:37

Polecam Keyo bo jezdzilem z nimi i miałem kolizje, nie z mojej winy w Niemczech. W Keyo od razu załatwili, byli w kontakcie z Policja niemiecka, poinstruowali mnie z ubezpieczeniem strony zdarzenia, mało tego sciagneli mnie do Polski, sami przyjechali po 5 godzinach z Szefem. To się dzisiaj już nie zdarza taka organizacja. Tam na miejscu już próbowano na mnie zrzucić wine bo nie umiałem po niemiecku mowic ale z Keyo po niemiecku mowia i mi pomogli na poziomie. Szacun.

#3 pasia87

pasia87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 30 sierpień 2019 - 15:56

Sprawdź sobie na stronie http://pgt.pl, tam jest wiele artykułów dotyczących różnych obszarów branży TSL, jest tez tablica ogłoszeniowa, na pewno znajdziesz interesujące Cię informacje.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych