Skocz do zawartości

Zdjęcie

gdzie po dobre kosmetyki

wróć do serwisu Kadry 36 odpowiedzi w tym temacie

#21 Zenkar

Zenkar

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 20 styczeń 2020 - 20:26

W hebe i rossmannie oczywiście.

#22 konopka

konopka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 23 styczeń 2020 - 11:47

Ja kupuję tylko w dwóch miejscach. 

https://seaweed.pl/ (bardziej naturalne kosmetyki)

https://pl.oriflame.com/ (bardzo szeroki wybór)

#23 grzegorz_m

grzegorz_m

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaKołobrzeg

Napisano 23 styczeń 2020 - 13:36

Kosmetyki to tylko z apteki i tylko te naturalne. Niestety u mnie nie zawsze jest tak, że kupuję w aptece. Rossmann to drogeria w której nieraz kupuję. Jaką macie opinię na temat pasty do zębów Blanx? Zamierzam kupić tą pastę. Mam nadzieję, że wybieli zęby i będzie chronic przed osadem z napojów.

#24 AniaWojt

AniaWojt

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 29 styczeń 2020 - 18:49

Rosman

#25 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 771 postów

Napisano 30 styczeń 2020 - 09:17

Ja kupuję w outlecie kosmetycznym, bo markowe kosmetyki można tam kupić za połowę ceny.

#26 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1176 postów

Napisano 30 styczeń 2020 - 13:47

Mnóstwo jest internetowych sklepów z kosmetykami w dobrych cenach.

Always look on the bright side of life!

#27 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 616 postów

Napisano 14 maj 2020 - 11:48

Sprawdźcie sobie koniecznie kosmetyki aloesowe -  to moje ostatni odkrycie :) Ja używam produktów, które zamówiłam przez stronę: https://forever-kosmetyki.pl/ Mają naprawdę spory wybór opcji. Produkty są wydajne, mają poręczne, wygodne opakowania i co najważniejsze są w przystępnej cenie. Mi najlepiej sprawdza się między innymi klasyczny żel aloesowy oraz dezodorant.

#28 Guest_SoniaU

Guest_SoniaU
  • Goście

Napisano 31 maj 2020 - 10:08

Bielenda ma w swojej ofercie super linie kosmetyków. Ostatnio odkryłam te Botanic Spa Rituals do pielęgnacji twarzy. Bardzo mi odpowiadają te kosmetyki

#29 asiakaszu

asiakaszu

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 31 maj 2020 - 21:18

polecam mydlarnie świetego franciszka bardzo dobre naturalne kosmetyki, ale to jest troszkę indywidualna sprawa więc trzeba testować najlepiej na jakiś próbkach. U mnie się sprawdziło. 

Zegarki i pasja https://zegarkiipasja.pl/

#30 Guest_Malwina

Guest_Malwina
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2020 - 12:21

Ja zamawiam kosmetyki w sklepie internetowym sklepstudiofigura.com.pl. Mają bardzo bogaty asortyment, a kosmetyki mają fajny, naturalny skład. 

#31 Formala

Formala

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano 11 lipiec 2020 - 07:45

Zwykle rossman bo mam go po drodze a maja fajną serie make up academie z ktorej kupuje rozswietlajacy fluid mineralny :) ogolnielubie bielende bo ma tanie i latwo dostepne produkty i czesto zamawiam je na necie w promocjach

#32 Guest_Basia

Guest_Basia
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2020 - 13:04

Jeśli interesują  Cię kosmetyki z dobrym, naturalnym składem, to bardzo polecam drogerię larose.care

Drogeria oferuje bogaty asortyment dobrych kosmetyków. Ja jestem mega szczęśliwa, że odkryłam tę drogerię, bo mam problematyczną cerę skłonną do niedoskonałości i mega wrażliwą.

#33 Guest_Kinga554

Guest_Kinga554
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2020 - 13:20

Polecam kosmetyki ze sklepu Studio Figura. Duży wybór, dobry skład kosmetyków. 

#34 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1135 postów

Napisano 20 sierpień 2020 - 11:28

Nie wiem... do sklepu z kosmetykami? Pełno ich.

#35 Ares990

Ares990

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 24 sierpień 2020 - 14:46

To zależy jakiego typu kosmetyki. W przypadku np. stóp to radzę się zazwyczaj mojego podolog warszawa bielany i dopiero później kupuje zwykle w aptece odpowiednie kosmetyki.

Najmroczniejsze czeluści piekieł zarezerwowane są dla tych, którzy zdecydowali się na neutralność w dobie kryzysu moralnego...

#36 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 616 postów

Napisano 21 wrzesień 2020 - 11:17

Cieszę się, że akurat natrafiłam na taki wątek. Kwestie kosmetyczne dla każdej kobiety są wyjątkowo ważne, więc tym bardziej cieszy mnie to, ze jest tutaj tak dużo wypowiedzi. Powiem Wam, że ja używam sporo kosmetyków na co dzień ponieważ po prostu bardzo to lubię. Jak większość kobiet wykonuję sobie makijaż codziennie no i oprócz tego staram się dbać o pielęgnację mojego ciała i twarzy. Czyli śmiało mogę powiedzieć, że posiadam spory zasób produktów kosmetycznych, które ciągle trzeba dokupować, uzupełniać ;)  Prawda jest także taka, że nikt z nas nie chce przepłacać na kosmetykach. Dlatego ja zakupy robię zawsze online. Do moich faworytów wśród sklepów internetowych należy przede wszystkim https://www.ezebra.pl/ Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji od nich zamawiać to koniecznie musicie to nadrobić. Mają porządną, rozbudowaną ofertę, więc myślę, że każdy znajdzie u nich to czego potrzebuje. Wybór marek też robi wrażenie. Jeśli chodzi o pielęgnację to polecam Wam rzeczy od Bielendy Professional oraz firmy Orientana. W przypadku kosmetyków kolorowych warto zwrócić uwagę na Nyx oraz markę The Balm ;)

#37 kendi

kendi

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 24 wrzesień 2020 - 10:36

Warto poszukać azjatyckich kosmetyków: https://4seasonsbeauty.pl/

ekskluzywne koreańskie kosmetyki. Tam bardzo popularne i póżniej widać, że Azjatk słyną z  młodej atrajcyjnej skóry

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych