Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

zabieg chirurgiczny

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 16:01

Witam,otóz przebywam na l4,w trakcie jego trwania miałem zabieg chirurgiczny,wycięty kawałek skóry na czole (chrostka mięsista) oddana do badań(wyniki za 3 tygodnie) . Mam dwa szwy na czole.Czy moge usbiegac sie o odszkodowanie ?

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 11:52

Witam,otóz przebywam na l4,w trakcie jego trwania miałem zabieg chirurgiczny,wycięty kawałek skóry na czole (chrostka mięsista) oddana do badań(wyniki za 3 tygodnie) . Mam dwa szwy na czole.Czy moge usbiegac sie o odszkodowanie ?

Musisz sprawdzić w swojej polisie ubezpieczeniowej, czy przewiduje ona wypłatę odszkodowania za taki rodzaj zabiegu.

#3 marysia8383

marysia8383

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 02 kwiecień 2021 - 15:30

Ja jak miałam zabieg chirurgiczny wykonywany to w Łodzi u doktor Żukowskiej i wam powiem że to dobra specjalistka jest. Dbała o mnie podczas pobytu w klinice i wykonała super robotę robiąc korektę nosa, wyglądam teraz tak jak zawsze chciałam.

#4 Guest_Damian

Guest_Damian
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2021 - 20:49

W swoim życiu poddałem się tylko jednej operacji, mianowicie laserowej korekcji wzroku. Wykonałem ją w Wrocławiu w Ośrodku Okulistyki Klinicznej SPEKTRUM. Zabieg się udał i widzę teraz doskonale. Polecam ten ośrodek każdemu.

#5 Guest_Waldemar

Guest_Waldemar
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2021 - 23:05

Precyzyjne zabiegi chirurgii ręki oraz operacje kanału nadgarstka i nerwu oferuje gabinet chirurgii ręki i ortopedii MEDISSIMA w Gdańsku. Polecam ten gabinet.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych