Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ortodonta Wawa

wróć do serwisu Księgowość 9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ola123

Ola123

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 24 lipiec 2019 - 14:02

Szukam kliniki ortodontycznej w Warszawie. Takiej, w której oferują rózne możliwości leczenia ortodontycznego. Ktoś, coś?

#2 Magierowska

Magierowska

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 24 lipiec 2019 - 14:55

Kiedy ja wybierałam ortodontę to nie było jeszcze tylu opcji, jeśli chodzi o aparaty ortodontyczne. Teraz, jak czytam na stronie na przyklad Kliniki Well Now w Warszawie, że jest kilka opcji aparatów stałych, kilka ruchomych, można założyć łuki na zewnątrz, ale można też od strony języka to mocno się to pozmieniało przez ostatnie lata. No, ale doświadczenie stomatologów w tej klinice jest naparwdę duże w związku z tym!

#3 Celia

Celia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 24 lipiec 2019 - 18:34

A jaki może być mniej więcej całkowity koszt leczenia takim podstawowym modelem aparatu? Na stronie tej kliniki Well Now jest cennik ogólnych usług, ale ciekawi mnie, w jakich mniej więcej widełkach może się zamknąć takie leczenie?

#4 Amelia33

Amelia33

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 lipiec 2019 - 20:37

Chyba ciężko określić taki koszt, bo to zależy od wielkości wady i tego, ile potrwa prostowanie wady zgryzu. Poza tym, chyba na początku warto poprosić o takie wstępne rozliczenie, które potem będzie pewnie i tak modyfikowane podczas każdej wizyty.

#5 Bacha74

Bacha74

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 lipiec 2019 - 14:59

Weszłam na stronę Well Now, bo sama planuję założyć aparat, ale wyglada na to, że muszę się umówić do nich chyba na wizytę, bo serio - tych opcji jest tyle, że ciekawi mnie, co dobraliby dla mnie, żeby leczenie dało efekty. Dzieki za namiary na nich!

#6 anielaw

anielaw

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 01 sierpień 2019 - 23:03

Polecam Rock Your Smile, mają kilka placówek w Warszawie. Zatrudniają świetnych fachowców, którzy naprawdę znają się na rzeczy. Mają przeróżne metody leczenia, aparaty, na pewno dobiorą coś adekwatnego do stanu Twoich zębów. Robią pełną diagnostykę za darmo, płaci się dopiero za aparat, a co najważniejsze wg mnie - robią konkretny plan leczenia. Ja z efektów leczenia jestem bardzo zadowolona :) 

#7 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1156 postów

Napisano 02 sierpień 2019 - 07:18

Ile kosztuje teraz wizyta u ortodonty?

Always look on the bright side of life!

#8 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 260 postów

Napisano 02 sierpień 2019 - 08:54

Sama wizyta na pewno przynajmniej 100 zł.

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#9 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 744 postów

Napisano 21 styczeń 2020 - 15:21

Jeszcze kilka lat temu protetyka w Polsce nie była tak rozwinięta, przez co ludzie z krzywym uzębieniem musieli najczęściej szukać pomocy na zachodzie. W ostatnim czasie jednak sporo się zmieniło i nawet w Polsce jest sporo dobrych gabinetów, a w Warszawie na pewno mógłbym wymienić https://www.dentalfr...erta/protetyka/, bo sam korzystałem z ich usług i się nie zawiodłem. 

#10 barakuda

barakuda

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 45 postów

Napisano 08 czerwiec 2020 - 13:55

Polecam Flodental w podwarszawskich Ząbkach https://flo-dental.plBardzo dobra klinika.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych