Skocz do zawartości

Zdjęcie

Top 6: Wyjazd wakacyjny? Zobacz o czym musisz pamiętać

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49380 postów

Napisano 23 lipiec 2019 - 11:54

Wakacje z rodziną powinny być czasem absolutnego odpoczynku. Co może je popsuć? Chociażby problemy z samochodem. Jak ich uniknąć? Metod jest kilka.

Powrót do artykułu: Top 6: Wyjazd wakacyjny? Zobacz o czym musisz pamiętać

#2 Guest_kosik

Guest_kosik
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 11:54

Nie można na pewno zapomnieć o kompletnej apteczce, bo ja już się kilka razy przekonałam co to znaczy latać po jakiś dziwnych miejscach i szukać pomocy. A tak to zawsze lepiej być odpowiednie wcześnie przygotowanym. I taką jedną podstawową rzeczą o której zawsze muszę pamiętać to jest Intesta na problemy trawienne

#3 Mariinka

Mariinka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 18 październik 2019 - 06:31

Może dlatego tez lepiej prewencyjnie postawić na podróż samolotem:) Z doświadczenia wiem, że podróżowanie samochodem może być bardzo problematyczne. W sumie fajne jest to, że zawsze można stanąć, odpocząć, nawet po drodze coś zobaczyć, jednak traci się bardzo dużo czasu na drodze. Znacznie lepiej będzie wybrać samolot jako środek transportu na wakacje. Jeżeli będziecie organizować wakacje to dobrze się do tego przygotujcie. Z pomocą internetu i takich portali jak https://www.esky.pl/...co/es/hiszpaniamożna łatwo wyszukać tanie loty do praktycznie dowolnego kraju.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych