Skocz do zawartości

PZU a zespół cieśni nadgarstka

zespół cieśni nerw pośrodkowy odbarczenie

1 odpowiedź w tym temacie

#1 Guest_Mirosław

Guest_Mirosław
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 19:10

Witam
Mam ubezpieczenie z zakładu pracy pakiet P Plus i dodatkowo pakiet na wypadek operacji chirurgicznych.

Ubezpieczyciel odmawia wypłaty odszkodowania twierdząc że uwolnienie/odbarczenie nerwu pośrodkowego nie należy do świadczeń za które należy się odszkodowanie. Czy da się cokolwiek zrobić z tematem ? w OWU jeśli chodzi o układ nerwowy, to zgodzę się, nie ma żadnego zdania na temat nerwu pośrodkowego,... Jednak zabieg polega na przecięciu ścięgna i w zwiążu z tym też nie da się nic zyskać? Zabieg miałem metodą otwartą, potem założono 4 szwy, za które..... też mi się nic nie należy.
Pozdrawiam

#2 Ekspert PZU

Ekspert PZU

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 24 lipiec 2019 - 08:19

Witam
Mam ubezpieczenie z zakładu pracy pakiet P Plus i dodatkowo pakiet na wypadek operacji chirurgicznych.

Ubezpieczyciel odmawia wypłaty odszkodowania twierdząc że uwolnienie/odbarczenie nerwu pośrodkowego nie należy do świadczeń za które należy się odszkodowanie. Czy da się cokolwiek zrobić z tematem ? w OWU jeśli chodzi o układ nerwowy, to zgodzę się, nie ma żadnego zdania na temat nerwu pośrodkowego,... Jednak zabieg polega na przecięciu ścięgna i w zwiążu z tym też nie da się nic zyskać? Zabieg miałem metodą otwartą, potem założono 4 szwy, za które..... też mi się nic nie należy.
Pozdrawiam

Mirosławie, decyzja została podjęta w oparciu o zakres Twojej polisy. Jeśli zabieg, który przeszedłeś, nie jest wymieniony w wykazie operacji chirurgicznych, to pracownik PZU nie mógł podjąć decyzji o wypłacie świadczenia. W dokumencie, który zawiera uzasadnienie decyzji, znajdziesz informacje, jakie kroki możesz teraz podjąć.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych