Skocz do zawartości


Zdjęcie

ZUS: zmiany w powiadomieniach sms i e-mail dla pracodawców


wróć do serwisu Kadry 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

    Zaawansowany użytkownik

  • Administratorzy forów
  • 516313 postów

Napisano 22 lipiec 2019 - 08:36

Od 1 grudnia 2018 r. zarówno pracodawca jak i pracownik mogą otrzymywać powiadomienia na telefon o wystawieniu zwolnienia lekarskiego i jego długości. Zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w powiadomieniach znajdzie się wyłącznie informacja o wystawieniu lub anulowaniu zwolnienia.

Powrót do artykułu: ZUS: zmiany w powiadomieniach sms i e-mail dla pracodawców

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 08:36

Nie rozumiem tej zmiany. Do powiadomień mają dostęp tylko osoby upoważnione. W przypadku dużych firm, w których trzeba powiadamiać o nieobecnościach poszczególne placówki, jest to ogromne utrudnienie. Informacja o nieobecności musi być wysyłana na bieżąco, więc za każdym razem trzeba wchodzić na PUE, już nie wystarczy raz dziennie. Strata czasu. A jeśli wpłynęło zwolnienie wpłynęło, które nie powinno to i tak je widać. Zupełnie nieprzemyślana decyzja.

#3 Guest_e

Guest_e
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 09:56

Co za głupia zmiana. Teraz każde powiadomienie wygląda identycznie i mam maila z takimi samymi wierszami. Całkowicie zbędne powiadomienia... Przecież wiadomo, że tylko osoby upoważnione otrzymują maile/smsy. Teraz za każdym razem trzeba logować się do PUE.

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych