Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zakładanie sklepu internetowego - firma na próbę lub jednoosobowa działalność gospodarcza

wróć do serwisu Księgowość 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 198378 postów

Napisano 22 lipiec 2019 - 08:31

Działalność nierejestrowana (firma na próbę) to dobre rozwiązanie dla osób, które chcą spróbować swoich sił w e-commerce i założyć sklep internetowy. Innym rozwiązaniem może być prowadzenie takiego biznesu w formie jednoosobowej działalności gospodarczej.

Powrót do artykułu: Zakładanie sklepu internetowego - firma na próbę lub jednoosobowa działalność gospodarcza

#2 Guest_Janusz Kamiński

Guest_Janusz Kamiński
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 08:31

Dobre info. :)

#3 Guest_Tobiszewski

Guest_Tobiszewski
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 09:38

W obecnych czasach sklep internetowy powinien być standardem dla każdego przedsiębiorstwa produkcyjnego lub sklepu stacjonarnego. Sam przy mojej dość specyficznej produkcji postawiłem sklep internetowy. Na początku korzystałem z narzędzia od bazo.io w celu zwiększenia konwersji. Aktualnie nie narzekam, krótko mówiąc internet daje dużo możliwości rozwoju.

#4 Guest_K.Olczak

Guest_K.Olczak
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2019 - 08:18

Zakupy online to wielka wygoda. Założenie go umożliwiają liczne platformy oferujące łatwe założenie sklepu online. Warto od razu zorientować się, który sklep ma integracje z systemami np. CRM. Korzystam z firmao.pl/register , które ma integracje z najpopularniejszymi sklepami online.

#5 Guest_Piotrek kolasa

Guest_Piotrek kolasa
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 10:21

Uzyskałem dofinansowanie na system CRM, działania w systemie przyspieszyły, cieszy mnie że mogę ogarnąć relacje z klientem z jednego miejsca, obecnie działam na systemie od firmao, nawet skorzystałem z 10% rabatu na USługi "DejyeMRQkq"

#6 kreszall

kreszall

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 27 luty 2020 - 13:20

Też chcę założyć sklep internetowy ponieważ mam ciekawy pomysł tylko zależy mi żeby mój sklep wyglądał podobnie jak https://www.automaty...y-elektroniczne ten na przykład mam na myśli układ strony i tak fajnie ułożone kategorie. Nie znam się na ich tworzeniu wiec chcę zapytać po pierwsze ile by to kosztowało tak mniej więcej, a po drugie gdzie najlepiej się zwrócić o zrobienie takiego sklepu do jakiejś agencji czy radzicie znaleźć doświadczonego freelancera? 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych