Skocz do zawartości

Szukam firmy remontowej Warszawa

wróć do serwisu Księgowość 13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Irek

Guest_Irek
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 18:54

Dzień dobry. Tak jak w temacie szukam Dobrej i legalnej firmy do zrobienia kuchni i łazienki w lokalu gastronomicznym. myślę, że nie musze wspominać, że na zrealizowanie usługi będę potrzebował faktury. za polecenie konkretnej firmy dziękuję i pozdrawiam

#2 Guest_Szymon

Guest_Szymon
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 19:44

U mnie na Grochowie remont w mieszkaniu robiła firma Złota Rączka 24 h. na szczęście szybko uwinęli się z remontem. Co do faktury, to wystawiają. Wszystko na legalu.

#3 hepina

hepina

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 49 postów

Napisano 05 sierpień 2019 - 14:28

Jeśli też myślicie o zrobieniu nowej podłogi, co jest bardzo prawdopodobne, polecam wam sprwdzić firmę Tempo, która produkuje wylewki podłogowe Łódź bardzo wysokiej jakości. Jastrych jest bardzo fajnym materiałem.

#4 pollich.zackary

pollich.zackary

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 11 wrzesień 2019 - 11:12

Może znacie dobrych fachowców, którzy zajmują się rozwiercaniem, frezowaniem komina? Chce wyczyścić komin z sadzy i trochę poszerzyć, bo planuje montaż kominka.

#5 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1011 postów

Napisano 13 wrzesień 2019 - 12:51

W internecie pełno takich ogłoszeń, warto zacząć szukanie od tego.

#6 Guest_REnata

Guest_REnata
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 12:00

Zota Rączka 24h. Legalna firma.

#7 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 650 postów

Napisano 15 październik 2019 - 12:46

Legalna to jedno, ale czy dobra?

#8 AvonBarksdale

AvonBarksdale

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 14 listopad 2019 - 16:25

No wlasnie. Teraz znalezc sprawdzona firme remontowa to nie lada wyzwanie. Te lepsze maja zajete terminy na dlugie miesiace do przodu. Do tego wielu fachowcow wyjechalo na zachod. Moim zdaniem mozna zabawic sie samemu w zrobienie remontu jesli mamy troche wolnego czasu. W sieci bez problemu znajdziemy poradniki jak sie za to zabrac. Ja w ten sposob nauczylem sie klasc plytki, wlasciwie to poligonem doswiadczalnym byl moj balkon. Niestety to co kiedys zostalo zamontowane przez "fachowcow" odparzylo po roku wiec juz sobie darowalem ich. Swoja droga to ladnie prezentujace sie produkty mozna zobaczyc na stronie Ceramiki Paradyz - https://sklep.parady.../balkon-i-taras

#9 Karmel

Karmel

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 21 listopad 2019 - 13:39

Mam paru znajomych, którzy na pewno coś wiedzą w tej sprawie. Na pewno się tutaj jeszcze odezwę.

Gdy się chłop zapomni, co się często zdarza, to go zaraz baba wlecze do ołtarza.

#10 Guest_Kararzyns

Guest_Kararzyns
  • Goście

Napisano 29 listopad 2019 - 00:17

Na ulicy Francuskiej 52 jest firma zajmująca się remontami. Wystawiają faktury.

#11 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2019 - 11:38

Jeśli potrzebujecie jakiejś dobrej firmy remontowej, to napisze o firmie, która w moim biurze robiła generalny remont. a była to firma Złota Rączka 24h. remont był duży, ale na szczęście firma szybko się z nim uwinęła.

#12 miki90

miki90

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 17 grudzień 2019 - 16:56

Coś mocno forsowana jest ta złota rączka 24. Lepiej chyba jednak wejść na Fixly  i samemu zobaczyć oceny innych klientów danej firmy. Ja ostatnio znalazłem tam ekipę, która zajęła się moją kuchnią i łazienką. Na pewno nie była to złota rączka 24. ;) 

#13 marcinkowski

marcinkowski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 19 grudzień 2019 - 15:08

Polecam sprawdzić ekipy z całej polski i po prostu sprawdzić hotel pracowniczy łódź. Niekiedy taniej jest zciagnąć ekpię i zapłacić za nocleg ;p 

#14 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2020 - 15:01

Jeżeli w lokalu gastronomicznym to polecić mogę firmę Complete Home. Jest to firma, która poza zwykłymi remontami specjalizuje się właśnie w takich tematach, bo swego czasu pomogli mi w wyszykowaniu lokalu. Jest to firma z Warszawy, fv napewno wystawiają.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych