Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zniżki kolejowe dla seniorów - 2018/2019 r.


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

    Zaawansowany użytkownik

  • Administratorzy forów
  • 671996 postów

Napisano 19 lipiec 2019 - 10:16

Urząd Transportu Kolejowego przypomina o szeregu zniżek przysługującym seniorom. Każda osoba powyżej 60 roku życia może korzystać ze specjalnych zniżek przygotowanych przez spółki kolejowe. Poniżej zestawienie aktualnie obowiązujących zniżek dla seniorów.

Powrót do artykułu: Zniżki kolejowe dla seniorów - 2018/2019 r.

#2 Guest_Pani Marta

Guest_Pani Marta
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 10:16

Warto pamiętać,że zniżki na bilet na pociąg dla seniorów łączą się również z innymi promocjami wynikającymi m.in. z przedsprzedaży biletów. Zniżki dla seniorów to również jedne z niewielu zniżek, które obowiązują w I klasie pociągu. Wyczerpującej informacji na ten temat oraz pomoc w zakupie biletu kolejowego online zapewniają konsultanci podróży w serwisie www.europodroze.pl

#3 Guest_Niezadowolony

Guest_Niezadowolony
  • Goście

Napisano 25 listopad 2019 - 20:57

Zniżki 30% dla seniorów - propaganda. Podawane informacje są nieprecyzyjne i chyba nikt nie wie kiedy i w jakim zakresie one działają. Proszę sobie kupić dwa bilety z Olsztyna do Warszawa w II klasie pociągu IC na zniżkę seniorską. Cena dwóch normalnych biletów, to 79,98 zł, cena po rzekomym rabacie 30 %, to 74,20 zł - ?. Jak ktoś nie wierzy, niech sprawdzi w zakupie Internetowym. Dowiedzieć się o co chodzi, to kolejny problem. To informacja, którą uzyskałem na swoje pytanie - "Bilet dla Seniora" jest ofertą handlową naliczaną od ceny bazowej na danej trasie. Nie łączy się ona z innymi ofertami specjalnymi. Dlatego cena biletu jest wyższa od tej, którą zapłacił Pan za przejazd w wyżej wymienionych ofertach. Jak ktoś rozumie o co chodzi to gratuluję, a może PKP IC wyjaśni tak aby było to zarozumiałe, Chyba, że zniżka jest fikcją i nie ma wyjaśnienia?

#4 Guest_Maria

Guest_Maria
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2020 - 09:44

Bardzo proszę o instrukcję na stronie, jak w biletomacie Kolei mazowieckich można znależć zniżkę handlową dla seniorów. osobiście robiłam trzy podejścia i za każdym razem nie udało się.

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 15:32

www. europodroze plDodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych