Skocz do zawartości

Pozew wobec banku

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Patryk

Guest_Patryk
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 14:48

Witam!

Czy jeżeli podpisałem umowe z kancelarią, którą w moim imieniu pozwała bank o zwrot prowizji bankowej, to czy mogę w jakikolwiek sposób sprawdzić aktualny status sprawy czy muszę czekać na informacje z kancelarii?

#2 ElCamino

ElCamino

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 26 marzec 2020 - 15:18

Z tego co się orientuję to niestety nie ma bezpośrednio takiej możliwości. Najlepiej zapytać w tej kancelarii, powinni udzielić informacji na jakim etapie jest sprawa.  Mnie w takiej sprawie reprezentował Zwrot Prowizji Z Kredytu i byłem informowany o wszystkim na bieżąco. Sam proces może trwać nawet rok, więc trzeba to zakładać na samym początku współpracy z kancelarią. Czasami lepiej skorzystać z opcji sprzedaży wierzytelności. Może mniej pieniędzy, ale za to od razu i bez zastanawiania czy się wygra sprawę.

#3 Adwokat Krakow

Adwokat Krakow

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano wczoraj, 17:37

Ja się nie zgodzę - kancelaria Pana reprezentuje, więc to Pan jest jej mocodawcą i stroną w postępowaniu sądowym. To z kolei oznacza, że ma Pan pełnię praw jako strona, a więc także prawo do zasięgania informacji o aktualnym stanie sprawy. Poza tym strona podczas rozprawy może kwestionować czynności swojego pełnomocnika i je prostować. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych