Skocz do zawartości

Zdjęcie

40 lat stażu pracy i zgromadzenie kapitału emerytalnego do przejścia na emeryturę

wróć do serwisu Kadry 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 516294 postów

Napisano 17 lipiec 2019 - 19:32

Wprowadzenie 40 lat stażu pracy do przejścia na emeryturę w nieznacznym stopniu zwiększy deficyt finansów publicznych. Jednak należałoby wprowadzić drugi warunek nabycia prawa do emerytury - zgromadzenie kapitału emerytalnego wystarczającego na wypłatę emerytury w wysokości podwójnej emerytury minimalnej.

Powrót do artykułu: 40 lat stażu pracy i zgromadzenie kapitału emerytalnego do przejścia na emeryturę

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 19:32

mam 46 lat pracy lecz nie mam wieku emerytalnego oraz zdrowia i mysle ze to juz bylby czas na zasluzony odpoczynek i nie bede wymienial inych grup co maja tyle lat zycia co ja pracy i sa na emeryturach co na to pis

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 12:35

popieram mam przepracowane 45 lata lat 60 kto chce nie idzie

#4 Guest_Rozczarowany

Guest_Rozczarowany
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 19:19

Właśnie zaczynam 45 rok pracy, jak jestem zdrowy i pracuję jest O.K. ale jak choruję to pracodawca pyta się co ja kombinuje. Brak szacunku dla ludzi z długim stażem pracy. Jest mi przykro bo partia rządząca wiele zrobiła dla zlikwidowania ubóstwa, ale o nas zapomniała. W związku z tym, braknie im mojego głosu w najbliższych wyborach.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych