Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Pozycjonowanie stron

pozycjonowanie googleads

wróć do serwisu Moja Firma 22 odpowiedzi w tym temacie

#21 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1247 postów

Napisano 01 lipiec 2021 - 12:28

Pozycjonowanie stron może wydawać się łatwe, ale Google z roku na rok bierze pod uwagę coraz więcej zmiennych, warto poczytać sobie http://widoczni.com/...pywriting-2021/ o co w tym roku chodzi z SEO copywirtinigiem i na jakie aspekty zwrócić uwagę

Always look on the bright side of life!

#22 ist000

ist000

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • Lokalizacjawwa

Napisano 05 lipiec 2021 - 12:00

jak ktoś się orientuje to sam da rade lepiej zrobić niż niektóre firmy ;)

#23 Mixshot

Mixshot

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 24 lipiec 2021 - 16:42

Tak, jak ktoś się orientuje ;)

Niestety wiele firm z branży SEO to zwykli naciągacze. Każą sobie płacić spory abonament i ściemniają klienta jak to tylko możliwe.

Kiedyś pracowałem w firmie, w której takie ściemy leciały, że teraz się z tego śmieję. Po zakończonej współpracy usunęli nawet linki.

Fakt, algorytmy się zmieniają, ale podstawy zostają te same. Po prostu jest szersze pole do działania i trzeba tam też być, by utrzymać się na topie w wynikach wyszukiwania.

Np. na frazie Packshot Wrocław udało mi się w miesiąc wbić na top 3 i to bez żadnej firmy. Wystarczył dobry content, odpowiednio przygotowana i szybka strona, kilka wpisów na blogu (zoptymalizowanych pod seo), trochę dobrych linków. Teraz można tylko umacniać pozycję, bo konkurencja nie śpi :)

Fotografia produktowa z Wrocławia Zdjęcia produktowe | Packshot dla e-commerce | Studio fotograficzne

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pozycjonowanie, googleads

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy