Skocz do zawartości

księgowość online czy tradycyjna?

wróć do serwisu Księgowość 14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_klaudyna

Guest_klaudyna
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2019 - 13:30

Co bardziej polecacie do małej 1-osobowej firmy? zależy mi żeby to było w miarę tanie bo dopiero zaczynam i nie chce generować tą księgowością dużych kosztów

#2 Guest_Lets

Guest_Lets
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2019 - 23:39

Myślałaś o księgowości on-line? Mój brat prowadzi jdg i jakiś czas temu zrezygnował z tradycyjnej księgowości właśnie na korzyść tej przez internet w Tax Care. Mówi, że to dla niego nie tylko oszczędność czasu, ale też pieniędzy. 

#3 Klaudiia

Klaudiia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 22 lipiec 2019 - 13:07

zależy czego oczekujesz - jeżeli porad i najbardziej opłacalnych rozwiązań to obawiam się, że zautomatyzowany system Ci tego nie da... Zanim podejmiesz decyzję, sprawdź co może zrobić dla Ciebie biuro rachunkowe: https://www.biuroteneo.pl/

#4 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 07:51

Niektórym wydaje się, że 1-osobowa firma i księgowość z pomocą biura rachunkowego nie może iść w parze. Nie dziwie się, na początku sam miałem problemy z rozliczeniami i szukałem odpowiedniego rozwiązania. Księgowość online może i by przeszła, ale nie miałem do tego cierpliwości. Znajomy mi polecił stronę generaloutsource.pl - nawiązałem współpracę i jestem mega zadowolony. Biuro tak naprawdę rozrastało się razem ze mną, a teraz nie wyobrażam sobie prowadzić firmę bez pomocy eksperta.

#5 Guest_edwinp

Guest_edwinp
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 21:25

Ja jestem bardzo wymagający w tej kwestii, korzystam z bura rachunkowego w realu i bardzo mi to odpowiada. Od dawna moja firma współpracuję z wrocławskim biurem rachunkowym KONTO Magdaleny Wanatowicz i jest to bardzo solidne, rzetelne biuro, kompleksowe wsparcie w kwestiach księgowych i kadrowo-płacowych.

#6 aniamarek

aniamarek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 08 sierpień 2019 - 20:31

ja polecam biuro rachunkowe online. księgowa online prowadzi nasze rozliczenia. Tak w ogóle to księgowość online to nowy trend, który utrzyma się na długo

https://ksiegowosc.tax

biuro rachunkowe online księgowość online księgowa online

https://ksiegowosc.tax

#7 Guest_Oro

Guest_Oro
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 12:13

Co bardziej polecacie do małej 1-osobowej firmy? zależy mi żeby to było w miarę tanie bo dopiero zaczynam i nie chce generować tą księgowością dużych kosztów

Nie wiem skąd jesteś, ale w zależności od miasta i wielkości firmy, abonamenty w tax care zaczynają się od 99 zł. Duża wygoda dla początkującej firmy i niewielki koszt.

#8 AvonBarksdale

AvonBarksdale

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 09 sierpień 2019 - 12:24

Zalezy od kosztow.

#9 Mallia

Mallia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 16 sierpień 2019 - 12:23

Ja korzystam z księgowości online i jestem bardzo zadowolona.

#10 Profesjonalna Obsługa

Profesjonalna Obsługa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 20 sierpień 2019 - 09:08

Pisaliśmy o tym już na innym wątku tego forum. Księgowość online jest opłacalna dla ludzi posiadających bardzo ustandardyzowaną działalność gospodarczą. Dodatkowo jeśli wystawiacie małą liczbę faktur macie możliwość zaoszczędzenia sporej ilości pieniędzy.

W przypadku kiedy już decydujecie się na księgowość online warto się zastanowić nad dostawcą tego typu usług. Warto sobie odpowiedzieć na szereg pytań!

Jak wygląda ich platforma internetowa i czy jest łatwa w obsłudze?

Czy oferują wsparcie techniczne online oraz przez telefon?

Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj - Wirtualne biuro Kraków - Jak wybrać księgowość online?

#11 biurorachunk

biurorachunk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 sierpień 2019 - 11:30

Na Twoim miejscu pomyślałbym o księgowości online. Wszystko załatwia się przez internet, bez wychodzenia z domu. Przy jednoosobowej działalności gospodarczej to korzystniejsza opcja.

#12 pasia87

pasia87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 30 sierpień 2019 - 12:23

Moim zdaniem tradycyjna ma wiele przewag, zawsze można się spotkać, omówić wszystkie sprawy, my tak działamy z biurem Capital Audyt, http://capitalaudyt.pl, jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, jak to się sprawdza w praktyce. Bardzo udana współpraca, polecam! 

#13 Guest_Ala

Guest_Ala
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 07:10

Jeśli zależy Ci na zaoszczędzeniu czasu i pieniędzy, to księgowość online jest jak najbardziej dobrym wyborem. Przed podjęciem decyzji o wyborze programu do prowadzenia księgowości, najlepiej przetestować system. Ja po testach wybrałam program wfirma, super sprawa, że można korzystać cały czas z pomocy technicznej odnośnie system,a do tego podatkowej z całego zakresu. Przede wszystkim program nadąża za zmianami w prawie i jest prosty w obsłudze. 

#14 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 76 postów

Napisano 18 wrzesień 2019 - 10:33

Ja także prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą. Od samego początku korzystam z usług biura rachunkowego www.ratium.com.pl. Wykonują dla mnie usługi księgowe oraz doradztwo i obsługę prawną. Sama miałabym z tym bardzo duży kłopot.

#15 Guest_Ida

Guest_Ida
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 22:25

Ja polecam super biuro księgowe PLUS w Katowicach. Nam to biuro nie tylko rozlicza rachunki ale pomogło założyć naszą firmę. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych