Skocz do zawartości

Zdjęcie

Chcesz zarobić na wynajmie? Zobacz, co i gdzie się opłaca kupić

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102934 postów

Napisano 11 lipiec 2019 - 12:19

Kupno mieszkania w celach inwestycyjnych powinno być dopasowane do wymagań rynku. Dokonany zakup ma się opłacać (nie tylko dzisiaj, ale i w perspektywie oczekiwanego okresu zwrotu) i nie musi spełniać wszystkich wymagań właściciela - to nie on tam będzie mieszkał. Szukając mieszkania pod wynajem warto zacząć od własnego rynku lokalnego. Gdzie się opłaca kupić mieszkanie pod wynajem? Ile można zarobić na wynajmie mieszkania? Jakie mieszkania są najchętniej wynajmowane? 

Powrót do artykułu: Chcesz zarobić na wynajmie? Zobacz, co i gdzie się opłaca kupić

#2 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2019 - 12:19

W Warszawie to wszędzie się opłaca. My za cenę mieszkania w centrum to na Wawrze od wwwconstruction mamy 2 mieszkania. Jedno z poddaszem i drugie z ogródkiem. Oba wynajęliśmy w ciągu tyg i to my wybieraliśmy najemców.

#3 Guest_MArio

Guest_MArio
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 12:11

Ja wynajmuję mieszkanie na Mokotowie w Warszawie i to jest bardzo opłacalna inwestycja. Z doświadczenia mogę też doradzić, wynajęcie firmy, która ogarnia wszystkie sprawy wynajmu mieszkania i wszystkie kwestie z tym związane, nawet wszelkie awarie. Dzięki temu mieszkając za granicą, nie muszę się w ogóle tym martwić, bo firma IMMO4Rent.pl za mnie się wszystkim zajmuje.

#4 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 21:38

Mam dwa mieszkania na wynajem we Wrocławiu. Kupiłem je kilka lat temu przez pośrednika. Agent z SDP nieruchomości podpowiedział mi, że właśnie w tej części miasta warto zainwestować i nie pomylił się ani trochę. Okolica się rozwija, jest bardzo dobrze skomunikowana z innymi częściami miasta i atrakcyjna nie tylko dla studentów, ale również dla rodzin - blisko są szkoły, sklepy, 2 parki.

#5 Guest_Ida

Guest_Ida
  • Goście

Napisano 04 listopad 2019 - 10:05

Najlepiej to się poradzić pośrednika nieruchomości. W tej kwestii polecam ABC-DOM Nieruchomości w Krk.

#6 Guest_Ugotowana

Guest_Ugotowana
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2019 - 18:01

O widzę, że ktoś też korzysta w usług firmy IMMO4Rent.pl :D Współpracuje z nimi od krótkiego czasu, ale bardzo mi pomagają. Cieszę się, że maja więcej zadowolonych klientów. Jestem przez to pewniejsza, że to była dobra decyzja

#7 Guest_PM1981

Guest_PM1981
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 20:42

Ważna jest lokalizacja, jeśli jest dobra i ładne mieszkanie to od reki się wynajmie, bardzo ładne osiedle powstało w Piasecznie nazywa się dom marzen

#8 Guest_Arek

Guest_Arek
  • Goście

Napisano 02 luty 2020 - 19:06

Ja też mam bardzo dobre doświadczenie w tymże temacie z firmą abc dom, więc też polecam udać się do profesjonalistów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych