Skocz do zawartości

Zdjęcie

Drzwi

wróć do serwisu Moja Firma 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 434 postów

Napisano 11 lipiec 2019 - 10:18

Cześć. Szukamy do naszego hostelu wewnętrznych drzwi do pokoi dla gości. Ktoś, coś? Gdzie można za niegłupie pieniądze dostać porządne, odpowiednio wyciszone i po prostu estetycznie wykonane drzwi który by się sprawdziły właśnie w takim obiekcie noclegowym? Dwie rzeczy mnie najbardziej interesują – wyciszenie i ochrona przeciwpożarowa.

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 11:17

ja znam dobrą firmę z Wrocławia, mają porządne drzwi gerde.pl

#3 ilonakaminska80

ilonakaminska80

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 13 sierpień 2019 - 08:47

Mają się one znaleźć w miejscu głównego wejścia do pokoi gości czy może między łazienką a sypialnią? A co powiesz na drzwi przesuwne?

#4 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 430 postów

Napisano 31 grudzień 2019 - 00:02

Szukając drzwi do domu warto zwrócić uwagę na wiele parametrów a przede wszystkim zabezpieczenie przed włamaniem oraz warunki izolacyjne. Ze swojej strony dołączę Wam jeszcze propozycje od https://ekoplast-gro.../drzwi-do-domu/ gdzie znajdziecie szereg propozycji i to na naprawdę przystępnych warunkach. Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z efektów i przede wszystkim posłużą Wam wiele długich lat!

#5 pro3l8m

pro3l8m

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 02 luty 2020 - 21:33

kolega pytał o drzwi WEWNETRZNE daruj sobie reklame.

#6 wazer

wazer

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 114 postów

Napisano 20 marzec 2020 - 11:27

Polecam zainwestować w lepszej klasy drzwi. Drzwi w hotelach czy innych publicznych miejscach powinny być znacznie bardziej wytrzymałę z uwagi na to, ze będą użytkowane o wiele częściej.Poza tym nie oszukujmy się - ludzie mniej szanują coś co nie należy do nich tak wiec jeśli drzwi będą wykonane z kiepskich materiałów, to tak długo nie wytrzymają.

Ze swojej strony polecam katalog Ekoplastu:

https://ekoplast-gro.../drzwi-do-domu/

Firma wbrew pozorom oferuje nie tylko okna ale dobrej klasy drzwi. Zewnętrzne jak i wewnętrzne. Zamawialiśmy o dnich drzwi do domu, po roku sprawdzaja się bardzo dobrze.

pvc-1-uai-1280x720.jpg

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych