Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fotelik dziecięcy

wróć do serwisu Kadry 18 odpowiedzi w tym temacie

#1 KarinaCuk

KarinaCuk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 10 lipiec 2019 - 15:44

Jaki fotelik dziecięcy jesteście w stanie polecić? Szukam oczywiście tylko zaufanych ofert. Co myślicie np. o tym https://techsat24.pl...chodowe-9-18-kg ?

Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kon­taktują.

#2 Guest_ninka25

Guest_ninka25
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 15:32

ja w sklepie Tosia zakupiłam niedawno model od Cybexa i przyznam szczerze, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona - naprawdę super!

#3 michalwu

michalwu

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 252 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 27 sierpień 2019 - 20:39

Najważniejsze to to, aby ten fotelik był bezpieczny. Na tym nie można oszczędzać.

Ten świat przypomina mi Cartoon Newtork.

#4 Zuzanka

Zuzanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 56 postów

Napisano 29 sierpień 2019 - 19:37

Wybierając alternatywne rozwiązanie dla fotelika również sprawdzałam czy posiada atesty i homologację. Bezpieczeństwo dziecka najważniejsze, a później komfort i wygoda. Dzięki Smart Kid Belt http://smartkidbelt.com/ mój starszak ma idealnie dopasowany pas bezpieczeństwa do swych wymiarów co zapewnia mu bezpieczne podróżowanie.

#5 Dominika456

Dominika456

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 29 sierpień 2019 - 20:15

Maxi Cosi Cabrio. Dla mnie niezastąpiony, a też się naszukałam... Brałam pod uwagę również Cybex. Patrzyłam przede wszystkim na poziom bezpieczeństwa jaki zapewnia fotelik. Na pewni nie kupiłabym używanego.

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 06:12

Bezpieczeństwo dziecka najważniejsze, a później komfort i wygoda. mój starszak ma idealnie dopasowany pas bezpieczeństwa do swych wymiarów co zapewnia mu bezpieczne podróżowanie.

Niezły żart - widać nie bardzo kochasz swoje dziecko skoro zapewniasz mu najmniej bezpieczny sposób podróżowania - ten pas nie chroni nic, a jedynie przytrzymuje na miejscu, kompletnie nie chroni przed urazami wywołanymi zderzeniem bocznym czy uderzeniem od tyłu - pogratulować imbecylom, którzy to rozwiązanie dla zysku sprzedają i rodzicom, którzy na bezpieczeństwie i życiu dziecka oszczędzają, bo makijaż mamusi i piwko tatusia ważniejsze

#7 ZarembaRadek

ZarembaRadek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 05 listopad 2019 - 12:44

Skoro Smart Kid Belt ma wszelkie atesty i homologacje to można używać. Wątpię by takie instytuty jak PIMOT czy dużo bardziej poważany Calspan wydał dokument bez przemyślenia. I inna sprawa. Wyniki badań są dostępne. Który producent pokazuje swoje wyniki by można było porównać? Z chęcią poczytam i porównam.

A co do uderzeń bocznych to od czego są poduszki i kurtyny? Nawet w małych samochodach i to nie najnowszych to już jest standard.

#8 irinaa1

irinaa1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 14 listopad 2019 - 15:37

Jest to kompletnie obcy temat jak dla mnie. Niewiele będę tu w stanie pomóc.

Wydawca to ktoś, kto oddziela ziarno od plew i drukuje plewy.

#9 Szynka

Szynka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 28 listopad 2019 - 23:12

Jak widać mnóstwo opcji tutaj podaliście. Nie można narzekać na brak takich usług.

Sens wynalazkiem natury, bezsens odkryciem człowieka.

#10 Guest_Maniek

Guest_Maniek
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2019 - 14:08

Ja z doświadczenia mogę polecić modele od Cybexa - nie są najtańsze, ale jakość na najwyższym poziomie. Kupowaliśmy w sklepie tosia i zyskaliśmy fajną zniżkę.

#11 Tfutu4

Tfutu4

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 23 grudzień 2019 - 09:36

Według mnie fotelik musi być przede wszystkim bezpieczny dla dziecka. Dlatego ja kupowałbym sprawdzone produkty w tej kwestii. 

Każdą rewolucyjną ideę można podsumować trzema fazami – to niemożliwe, nie będę marnować czasu – to możliwe, ale nie warte zachodu – mówiłem przez cały czas, że to był dobry pomysł.

#12 Guest_orlinska

Guest_orlinska
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2019 - 12:12

Dla starszego dziecka można już używać pasa Smart Kid Belt, ma poparte badaniami certyfikaty, testy zderzeniowe przeszedł pozytywnie , urządzenie musi być bezpieczne skoro zostało dopuszczone do użytku. My pasa używamy i sprawdza się super

#13 Szambelan

Szambelan

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 09 styczeń 2020 - 14:33

Dla starszego dziecka można już używać pasa Smart Kid Belt, ma poparte badaniami certyfikaty, testy zderzeniowe przeszedł pozytywnie , urządzenie musi być bezpieczne skoro zostało dopuszczone do użytku. My pasa używamy i sprawdza się super

Smart Kid Belt ma wszelkie atesty na rynki europejskie, ameryki północnej i na części azji. Nie wiem czy nie na całość. Także można śmiało używać w podróży. Oczywiście przyjmując, że to rozwiązanie dla starszego dziecka. Do mnie przemawia to, że producent oficjalnie pokazuje i filmy z testów i dokumenty, z wynikami. Każdy sam może zobaczyć jaki wynik osiągnął ten pas. Szkoda, że inni producenci tak nie postępują.

#14 zlykot

zlykot

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 56 postów

Napisano 29 luty 2020 - 22:44

Ja osobiście polecam foteliki marki Recaro, na przykład model Mako Elite i-size to wg mnie najbardziej zaawanskowany fotelik dla starszych dzieci. Jedyną wadą tego fotelika jest jego cena, ale chyba warto wydać 1000 złotych na bezpieczeństwo dziecka.

Wózki spacerowe i foteliki samochodowe na https://edzidzius.pl/ najtaniej.

#15 Tomas112

Tomas112

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 15 marzec 2020 - 10:52

Jeśli pasy to tylko Smart Kid Belt. Mój syn dostał od dziadków. Zanim zastosowałem poczytałem opinie. Dziś uważam, ze to świetny wybór. Daje 100 procent bezpieczeństwa.

#16 Guest_marcin67

Guest_marcin67
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 15:00

U nas sprawdza się w 100% britax romer, który kupiliśmy w sklepie tosia online, bardzo dobrze zaprojektowany, przemyślany w każdym calu

#17 Guest_Janek90

Guest_Janek90
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2020 - 09:35

Bardzo dobre foteliki robią z britax Romer, w sklepie tosia kupiliśmy już następny model i jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu

#18 ZarembaRadek

ZarembaRadek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 21 wrzesień 2020 - 08:59

Jeśli pasy to tylko Smart Kid Belt. Mój syn dostał od dziadków. Zanim zastosowałem poczytałem opinie. Dziś uważam, ze to świetny wybór. Daje 100 procent bezpieczeństwa.

Dobry wybór. I jak widzę jesteś zadowolony? Może opinie są różne, może sprzedawcy trochę psioczą, ale testy wypadają pozytywnie. A to raczej testy lepiej pokazują możliwości, niż opinia sprzedawcy, który kalkuluje marże.

#19 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 400 postów

Napisano wczoraj, 07:55

I jak wybraliście już odpowiedni model? Na pewno warto postawić na wersję fotelika, który będzie bezpieczny, wygodny i też funkcjonalny w montażu. My taki w zakresie wagi 9-36kg dla naszego synka kupiliśmy w https://boboking.pl/klippan model Klippan Triofix Comfort Recline który naprawdę świetnie się sprawdza. Mogę przewozić dziecko tyłem do kierunku jazdy i oczywiście wygodny system mocowania. Przy dłuższych trasach także nie ma kłopotu :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych