Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fotelik dziecięcy

wróć do serwisu Kadry 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 KarinaCuk

KarinaCuk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 10 lipiec 2019 - 15:44

Jaki fotelik dziecięcy jesteście w stanie polecić? Szukam oczywiście tylko zaufanych ofert. Co myślicie np. o tym https://techsat24.pl...chodowe-9-18-kg ?

Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kon­taktują.

#2 Guest_ninka25

Guest_ninka25
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 15:32

ja w sklepie Tosia zakupiłam niedawno model od Cybexa i przyznam szczerze, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona - naprawdę super!

#3 michalwu

michalwu

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 230 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 27 sierpień 2019 - 20:39

Najważniejsze to to, aby ten fotelik był bezpieczny. Na tym nie można oszczędzać.

Ten świat przypomina mi Cartoon Newtork.

#4 Zuzanka

Zuzanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 51 postów

Napisano 29 sierpień 2019 - 19:37

Wybierając alternatywne rozwiązanie dla fotelika również sprawdzałam czy posiada atesty i homologację. Bezpieczeństwo dziecka najważniejsze, a później komfort i wygoda. Dzięki Smart Kid Belt http://smartkidbelt.com/ mój starszak ma idealnie dopasowany pas bezpieczeństwa do swych wymiarów co zapewnia mu bezpieczne podróżowanie.

#5 Dominika456

Dominika456

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 29 sierpień 2019 - 20:15

Maxi Cosi Cabrio. Dla mnie niezastąpiony, a też się naszukałam... Brałam pod uwagę również Cybex. Patrzyłam przede wszystkim na poziom bezpieczeństwa jaki zapewnia fotelik. Na pewni nie kupiłabym używanego.

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 06:12

Bezpieczeństwo dziecka najważniejsze, a później komfort i wygoda. mój starszak ma idealnie dopasowany pas bezpieczeństwa do swych wymiarów co zapewnia mu bezpieczne podróżowanie.

Niezły żart - widać nie bardzo kochasz swoje dziecko skoro zapewniasz mu najmniej bezpieczny sposób podróżowania - ten pas nie chroni nic, a jedynie przytrzymuje na miejscu, kompletnie nie chroni przed urazami wywołanymi zderzeniem bocznym czy uderzeniem od tyłu - pogratulować imbecylom, którzy to rozwiązanie dla zysku sprzedają i rodzicom, którzy na bezpieczeństwie i życiu dziecka oszczędzają, bo makijaż mamusi i piwko tatusia ważniejsze

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych