Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki program do wysyłania mailingu?

wróć do serwisu Moja Firma 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 bummer

bummer

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 81 postów

Napisano 10 lipiec 2019 - 08:09

Pytam w kontekście prowadzonego serwisu internetowego, posiadam już na tyle dużą bazę użytkowników oraz niezbędnych zgód, że mógłbym wysyłać cykliczny mailing, z pewnymi, wcześniej przygotowanymi materiałami, informacjami, powiadomieniami, ciekawostkami - i tym całym contentem, który jest wartościowy z punktu widzenia użytkowników. Wysyłanie z własnego adresu e-mail, to narażanie się na zbanowanie (co już miało miejsce w przeszłości). Pytanie w jaki sposób się do tego zabrać?

#2 JanuszU

JanuszU

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów
  • LokalizacjaTarnów

Napisano 17 lipiec 2019 - 22:53

Jeśli szukasz jakiegoś oprogramowania dostępnego przez przeglądarkę to polecam FreshMaila.

#3 travolta

travolta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 89 postów

Napisano 22 lipiec 2019 - 09:23

Wybór jest stosunkowo duży. Są to często programy podobne do standardowych klientów pocztowych, tyle tylko, że z dodatkowymi funkcjonalnościami. to co jest istotne w ich przypadku, to serwery SMTP - chodzi o to, aby można było je różnicować, zmieniać, aby unikać sytuacji, gdy trafi się na jakieś spalone adresy IP, które będą uznawane, za spamerskie.

Proponuję szukać też pod hasłem marketing automation - czyli programy, które w sposób automatyczny wykonują pewne czynności. Odsyłam jeszcze pod linka: http://programy.do/r...keting-mailing/

Witryna na której można znaleźć trochę więcej informacji z tego zakresu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych